Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Látott még rajtam kívül...

Látott még rajtam kívül valaki UFO-t ma este? Én Borsod megyéből, Putnokról láttam, és tutira az volt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:28
 1/10 Ludens ***** válasza:
65%
vagy a nemzetközi űrálomás.
2011. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem az volt. 100%. Ennek ovális alakja volt, össze-vissza cikázva haladt és villogott.
2011. jún. 15. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Össze-vissza cikázva .. definiálnád?
2011. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak a kis helikopteremet próbálgattam részegen.
2011. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1895..

Most beszélgetünk mi is erről a témáról.

2011. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Én is láttam valamit, ami NEM az űrállomás volt. Szóval már legalább 2-en vagyunk így ezzel. És még vannak itt páran, akik szintén mást láttak. Én egy kissé halvány csillagszerű pontot láttam elhaladni az egyik irányba (ÉNY), majd 2-3 prc múlva vissza felé (DK). Ennek előtte lehetett látni 3 perccel a jóval fényesebb űrállomást.

A mozgás egyenletes volt oda és vissza is és folyamatosan fénylett, mint egy átlag csillag.

2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Na láttam elhaladni az ISS-t. Nem ez volt amit én láttam. Az sokkal halványabb volt. Mint egy átlagos csillag, ahogy már írtam .. és többször is feltűnt.
2011. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóval az, amit én láttam, az nem űrállomás volt. Tudom, hogy az milyen és annak nincs csészealj alakja. Hogy milyen az az össze-vissza cikázva? Hát olyan , hogy nem egyenletes tempóban haladt, hanem hol gyorsabban, hol lassabban, de egy repülőhöz képest sokkal gyorsabban, és volt hogy feljebb volt hogy lejjebb ment. Sokkal nagyobb is volt mint a repülők szoktak lenni az égen, ebből arra következtettem hogy biztos azért mert elég alacsonyan szállt. Először csak egy félkör alakú ívet lehetett látni, aminek nagyon fényes sárga fénye volt, de villogott rajta egy kék fény is, és amikor az villogott, bevilágította az egész "űrhajót" és akkor lehetett látni, hogy kirajzolódik egy ilyen ovális, csészealj alak. És ami még nagyon érdekes, hogy volt felette egy másik "űrhajó" csak az kisebb volt. Egyébként azután hogy ezek eltűntek, kb. 2 percre tényleg jött egy űrállomás is, azt is láttam, de az sokkal kisebb volt és kevésbé olyan fényes.

Nem csak én láttam egyébként hanem két testvérem is, szerintük is UFO, de ők még csak 12 évesek.

2011. jún. 16. 11:31
 9/10 anonim válasza:
Én Borsod megyében élek Ózdon és itt tényleg meglepően sok UFO van a legtöbb barnás színben jelenik meg a kukák környékén.
2011. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Errefelé is vannak olyanok, de nem csak a kukák környékén, hanem a boltok kirakatánál is vannak meg fürödnek a szökőkútban.
2011. júl. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!