Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi ez? Órákig-percekig álló...

Mi ez? Órákig-percekig álló fényes csillagszerű objektum és egyszer csak elindul, elhalványodik majd eltűnik?

Figyelt kérdés
Én már többször is láttam, és még senki sem mondott meggyőzőt!
2011. jún. 18. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2010 nyarán láttam először. Az volt,hogy feküdtem az ágyamban és felébredtem 2-3 óra körül és az ablak felé fordulva hallgattam a kutyák ugatását és a tücskök ciripelését,mivel elég közel volt az ablakhoz az ágyam így fekve is láttam a csillagokat.Egyszer csak egy esthajnal csillag fényességű mozgó valamit pillantottam meg az égen és a kutyák és a tücskök azonnal elhallgattak én pedig ledermedten feküdtem és figyeltem. Ez a mozgó valami állandó fényű volt(nem halványult el és nem is lett fényesebb)egyszer csak megállt és nem mozdult. Figyeltem egy darabig aztán lehunytam a szemem és arra lettem figyelmes,hogy eltelt kb 15-20 perc és a jó nagy ágyamon nem találom a takarómat és az egyik lábam lóg az ágy széléről,az ágy szélén találtam magam és majdnem le estem,de még akkor sem szoktam az ágy szélére kerülni,ha egy rossz álom miatt forgolódok. Nem tudom hogy kerültem az ágy szélére,de az ablak fele fordultam és elindult az a fényes valami és villant egy nagyot és eltűnt. Ez 2-3 óra között történt és én 6-7 óráig nem tudtam elaludni. Reggel elmeséltem anyukámnak,aki régebben látott 2 csillag fényű valamit,amik egyszer egymás felé repültek egyszer cikkcakkban egyszer egymástól távolodtak és aztán gyorsan elindultak egymás felé megálltak és 5-6 perc várakozás után őrült gyorsaságban egymás mellett felfelé repültek és egy villanás után eltűntek. Aznap este kiültem anyukámmal a kertben és egy óra alatt kb 8 ilyet láttam. A következő nyáron kevesebbet láttam,de tavaly nyáron rengeteg ilyet láttam. Se hangjuk,se villogó fényük mint ami a repülőkön van. Ezek szerintem földönkívüli lények által létrehozott és vezetett repülő tárgyak.Bárki mondhat bármit, a földönkívüliek léteznek. Tavaly nyáron kiültem este anyukámmal a kertbe beszélgetni,amikor az utca felől egy fényes csillag elindult a kert fölé és megállt a kert közepe felett aztán elindult a szomszéd kertek irányába és egyre fényesebb lett villant egyet mint a vaku és eltűnt,nem volt fénye de pár másodpercen belül a villanás helyén láttam,hogy valami fényesedik és egyre fényesebb lesz aztán megint elindult megint egy vaku szerű villanás és megint sötét lett a helyén aztán újra elkezdett fényesedni és még 20-25 ilyen villanást láttunk miközben egyre távolabbra repült aztán eltűnt. Arra gondoltunk,hogy biztos egy műhold lehetett de később újra visszatért de már a másik utca kertjei felett repült és ott is ugyanezt csinálta,aztán a kertünk fölé repült elindult ugyan abba az irányba mint az elején villant egy nagyot és eltűnt. Olyanokat is szoktam látni,amiket ha megpillantok és szólók anyukámnak villan egyet és eltűnik. Kiskoromban is nagyon sokat voltam a kertben minden nyári éjszakán,de soha nem láttam a csillagokon kívül semmit,pár éve meg még olyan csillagokat is látok amik villognak is. Nem tudom,hogy ezek műholdak-e,de pár éve vettem észre őket,az egyik pirosan villog egy picit 5-10 másodpercenként aztán átvált zöldre,a másik ugyan így csinál de piros és citromsárga színnel a harmadik pedig kék és zöld színnel. Néha váltogatnak is,hogy a kék elkezd világítani aztán 5 perc múlva zöldre vált és aztán 5 perc múlva kék,5 perc múlva zöld és így tovább a másik kettő meg néha úgy csinál,mintha egy szórakozó gyerek kapcsolgatná fel egy szobában a villanyokat olyan gyorsasággal váltogat piros és sárga illetve a másik piros és zöld színnel,a harmadik meg ugye néha 5 percig kék aztán 5 percig zöld néha az is úgy villog... Ezek a színes valamik műholdak?
2014. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!