Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » IQ szint maximalizálása...

IQ szint maximalizálása tippek, könyvek, stb?

Figyelt kérdés

Nemrégiben letöltöttem egy ilyen IQ teszt programot 8 teszt van benne,hogy menyire pontos azt nem tudom.

Akkor 97 jött ki ez elvileg teljesen normális később elkezdtem nyelvet tanulni több év semmit tevés és tv bámulás után és mikor elvégeztem két héttel később egy másik tesztet ugyanebben a programban akor már 119 volt az IQ.

Nyilván jót tett a tanulás mert érezhetően,jobban kezdett fogni az agyam emiatt is csináltam még egy tesztet kiváncsiságból.

Nyilván az IQ genetikailag programozott de ha nem használjuk az agyunkat érezhetően ellustul.

Tehát a fő kérdés mivel tudnám jól megdolgoztatni?


2011. jún. 21. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj kort, és megmondom. Ha felnőtt vagy és dolgozol, akkor mindenféle tanfolyam áll rendelkezésedre, mondjuk Japán nyelv, vagy Informatikai képzések, akár ECDL de minél több dolgot írsz annál pontosabban tudok válaszolni.
2011. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok 18 éves koromban fejeztem be a sulit de legutoljára kb 13 éves koromban tanultam valamit azóta rozsdált az agyam,mert miután rájöttem,hogy tanulás nélkül is el lehet végezni az általánost és a szakközépiskolát 3-as bizonyítvánnyal,éretségire nem mentem,bár akkoriban még gyorsabban tanultam mint manapság,mára sok év telt el.

Most viszont elegem van és szeretnék végre boldogulni az életben és ehhez egy kis agytorna jól jönne.

2011. jún. 21. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nyelvtanfolyam, informatikai képzések, fejtörők.
2011. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!