Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Gyufafejek alufóliában mi...

Gyufafejek alufóliában mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Ha gyufafejport rakok egy kis alufóliahengerbe.És ha rálépek tényleg durranni fog? Vagy csak simán szétszakadna az alufólia a cuc meg kiperegne ?
2011. júl. 1. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hmmm.
2011. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Rálépéstől nem fog durrani, de ha megfelelően lefojtod és kalapáccsal ütsz rá, úgy valószínű.
2011. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha egy kocsi kereke alá rakom ? (szomszédé)
2011. júl. 1. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyerekkoromban (~20 éve) töltényhövelybe szórtunk gyufafejet, fogóval összeszorítottuk a végét és alágyújtottunk gyertyával...

(ÉLETVESZÉLYES!!!!!!!)

2011. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs töltényhüvelyem sajnos.
2011. júl. 1. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
én levágtam a gyufafejeket és beleraktam alufolíába, melegítettem, és változó eredményeket kaptam. néha felrobbant, néha volt hogy 30 centis láng jött ki az odlalán.
2011. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizony életveszélyes- . Nekem a repesz a térdembe állt és akár a tesó szemét is eltalálhatta volna abba a magasságba. Ne utánozd le,mert tényleg ÉLETVESZÉLYES !
2011. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A gyufafej ilyen nagyot robban ? Akkor ha egy kis műanyag csőbe rakom lezárt csőbe akkor a csövet is szétvetheti ?
2011. júl. 2. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!