Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Feltunt nektek hogy a kinai...

Feltunt nektek hogy a kinai es azsiai eredetu nepek a legokosabbak?

Figyelt kérdés
a XXI.szazadban volt egy resz ami a magyarok eredetet kutatta,ahol kapcsolatba hoztak minket a sumerokkal,finnekkel stb..meg a rovasirassal el tudtak olvasni bizonyos amerikai oslakos szovegeket is..de ami a lenyeg,hogy DNS tesztek altal bebizonyitottak hogy a magyarok dns-e a belso azsiai torokokehez hasonlit a legjobban..olyan is elhangzott hogy a magyar,hun,japan,es tobb azsiai nep egy torzsbol indult,aztan szetszorodott stb..igy aztan en ugy vettem le hogy akkor azsiai eredetu a magyar nep..ez a tablazat is ezt a feltetelezesemet erositette [link] itt ugyanis az azsai(kinai,japan,koreai) jellegu nepek okosabbnak bizonyultak atlag IQ szintbe a tobbieknel..megfigyelheto hogy a magyarok is igen fent vannak a tablazatban
2011. júl. 10. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az intelligencia mérésnél nincs egységes átlag. Az átlag mindenhol a 100-as. Ennél fogva egy ilyen világméretű összehasonlítás marhaság.
2011. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Vree ***** válasza:

Nézd meg, milyen hosszú a cikkben a "kritikák" rész.


Egyébként meg hogy te a magyar eredetet egy IQ-tesztből próbálod visszavezetni...Ne haragudj kedves kérdező de LOLOLOLOLOL :D

2011. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolso, ha mar irsz,akkor olvasd is vegig rendesen amit a kerdes ala irtam..ez csak egy mellekes megfigyeles,amit ez a tablazat igazol..de mondtam hogy kutatasokat vegeztek es a magyar szarmazasu emberek dns-e a belso azsiaban elo emberekevel mutatta a legtobb hasonlosagot..ez pedig genetika es tudomany amit nem lehet megcafolni..inkabb elfogadod azt a feltetelezest hogy a sumerok az oseink mert hasonlo volt a diszito motivumuk mint most a magyaroke?
2011. júl. 10. 23:54
 14/16 anonim ***** válasza:

1. Nem lehetséges világméretű IQ tesztet írni, és az IQ teszteken mindig 100 az átlag, azaz egy népnek nem lehet nagyobb az átlag IQ-ja, mint 100, mert akkor el van cseszve a teszt. Ergo ha nem az jött ki, hogy MINDEN népnek 100 az átlag IQ-ja, akkor hülyeség az egész.

2. Az ázsiai népek valóban fejlett kultúrát hoztak létre, ahogy az európai népek is. Ezen túl nehéz bármit mondani, teljesen más kultúrákról beszélünk, amíg nem definiálod PONTOSAN az intelligenciát, addig nem tudsz összehasonlítani sem.

2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Figyelj, olyan szemeim vannak, hogy egyszer lekínaiztak, máskor pedig arabnak tituláltak. NA akkor most ezt fogd felp pedig magyar vagyok.
2011. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lol :)))))) ezzel nem vagy egyedül ... Kornyezetemebe mindenki ezt mondja nekem is mert mandulavagasu szemeim vannak.. De mindenkinek tetszik:) egyszer mondtak is hogy aki nem ismer az azt hiszi hogy kínai vagyok:D
2011. júl. 13. 02:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!