Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Facebookon ha valakinek...

Facebookon ha valakinek lájkoltam a képét és utána 'nem tetszikelem' akkor ő azt látja? (mármint kap értesítést róla vagy valami? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
kap
2011. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Úristen -.-
2011. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
mondjad második. mit parancsolsz?
2011. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem kap :-)
2011. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érdekes, én kaptam, hogy likeolta, de közben nem volt ott már a neve. első vagyok.
2011. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak arról kap ha lájkoltál valamit. De pl ahogy írták előttem, velem is előfordult többször hogy kaptam értesítést hogy lájkolt vki vagy írt, aztán mire rákattintottam már nem volt sehol, vagyis törölte az illető. Úgyhogy nem fog kapni semmit ha visszavonod.
2011. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rémuralom ***** válasza:
92%

Az a "nem tetszik", ami a "lájkolás" után a tetszik gombot felváltotta, az nem az az elhíresült "diszlájk", amit emlegetni szokás. Az angol változatban (próbáld ki, állítsd át egy percre) ez "unlike"-ként jelenik meg, rendes magyar fordítást úgy lehetne neki adni, hogy "mégsem tetszik".

Szóval a lényeg az, hogy ha azt megnyomod, az nem azt jelenti, hogy te kifejezted a nemtetszésedet a bejegyzés vagy kép iránt, hanem azt, hogy visszavontad korábbi (akár véletlen) tetszésnyilvánításodat. Az illető legfeljebb úgy tudhatja meg, hogy azt a gombot megnyomtad, hogy kapott értesítést arról, hogy "lájkoltad", viszont nem találja a nevedet a "lájkolók" listáján. Külön értesítést erről ugyanúgy nem kap, mint mikor törölsz valakit az ismerőseid közül.

2011. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!