Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc filozófusod és...

Ki a kedvenc filozófusod és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Marcus Aurelius. de csak Hannibal Lecter miatt :)
2011. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Immanuel Kant, mert csak ezt a nevet tudtam megjegyezni!

:D

2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Adolf Hitler. Szerintem nagyon nem kell mit magyarázni rajta, aki olvasta a műveit, szerintem megérti. Bár nem igazán filozófusként szokták emlegetni...
2011. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%

adolf hitler beteg ember volt..mint szellemileg,mint fizikailag..

amikor a nemetek csatat vesztettek az angolok ellen(amikor hitler meg csak egy katona volt a nemet hadseregben) hitler nagyon kikeszult,nem birta elfogadni ezt.. betegesen hazafias volt..annyira megviselte,hogy hogy 2x is atmeneti vaksagot kapott,ami pszihologiai alapu..depresszios lett es nem latott..aztan egy pszihologus gyogyitotta meg akit kesobb relytelyes modon kinyirtak,nehogy feltarja hitler betegseget..amikor diktator lett..ezt kevesen tudjak hitlerrol..a fizikai betegsege pedig abban nyilvanult meg hogy a bal karja egyfojtaban reszketett..neha o maga is rangatozott...

ne higyjetek el ha nem akarjatok,de a national geo.-n sok musor volt az eleterol..ezen kivul lehet olvasni is rola

a kedvenc filozofusom pedig charles darwin..rengeteg oka van

2011. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
A NatGeo történelmi dokumentumfilmjei kb. annyira hitelesek ezen a téren, mint a rengeteg hollywood-i ''remekmű''.
2011. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!