Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A google-nak mi a terve?...

A google-nak mi a terve? Világuralom?

Figyelt kérdés

Google+ -> minden embernek a személyes adatai, Google Föld(2műhold)-> Ellenőrzés alatt tudnak tartani minden zugot a földön. Google keresővel mindent megtalál

( [link] ). Nem kéne megvárni míg tönkreteszi egy op rendszerrel a windowst, és tényleg ualkodni fog rajtunk! Cselekedni kell!


2011. júl. 20. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a szerény véleményem, hogy ostoba vagy, és menj dolgozni, és nem lesz időd ezeken gondolkodni.
2011. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hülye vagy. A Microsoft uralkodik rajtad nem a Google. A microsoft Windows egy zárt forráskódú szoftver, aminek sohasem fogod megismerni a tartalmát. A google a chrome OS-e egy nyílt forráskódú Linux alapú szabad szoftver. Figyelmedbe ajánlanám a Revolution OS c filmet.

A google kiadta az android nevű operációs rendszerét is, ami ugyancsak nyílt forráskódú. A microsoft sem különb. A facebook sem. Ugyan azokat az adatokat tudják rólad, annyi különbséggel, hogy a Google ezt kifejezetten nem titkolja.

Richard M. Stallman a GNU projekt kitalálója ezelőtt 30 évvel pont a Microsoft és társai miatt alkotta meg a szabad szoftver fogalmát... stb stb.

Egyébként meg, onnantól, hogy mobilt használsz, bármit meg lehet rólad tudni.

2011. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vree ***** válasza:

És most készül a Google Sky is, amivel az egész univerzumot az uralmuk alá fogják hajtani.


Én veled vagyok, lépnünk kell!

2011. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden üzleti vállalkozás célja a világuralom. Ha megkérdezed a sarki pékséget, az is azt fogja mondani, hogy ő szeretné ellátni kenyérrel az összes embert a Földön. Az autógyártók is szintén azt szeretnék, ha mindenki az ő kocsijukkal járna. Semmi új nincs ebben.
2011. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavolabbi tervek kozott szerepel hogy robot hadsereggel lerohanjak az egyesult allamokat.
2011. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
pláne most, h a street view-val belátni akár a szobába is, minek? miért? milyen engedély alapján?
2013. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én félek!
2013. máj. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!