Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem volna jó ezt...

Szerintetek nem volna jó ezt megcsinálni Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Nem hiszem el, hogy nem lehetne.


2011. aug. 5. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Meglehetne simán, de senki nem ad hozzá pénzt, mert nem ismerik fel a jelentőségét. Én ha lenne pénzem támogatnám, de már sztem a találmányt kivitték külföldre, még ha a bácsi azt is akarta, hogy itthon maradjon a felfedezése...biztos engedett már a kísértésnek. Mi hülyék voltunk, hogy nem éltünk vele...
2011. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem el, hogy még mindig van olyan, aki komolyan veszi ennek a szélhámosnak/fantasztának az agymenését.

aki csak egy kicsit is figyelt a fizika/kémia órákon, az a hasát fogja a röhögéstől az áltudományos blablán, amit lenyom.

(vagy a gutaütés kerülgeti attól, hogy meg tud etetni a süketelésével embereket...)

2011. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Még mindig????


2011, Magyarország. Az oktatás csődje, na.


Amúgy, észrevettétek, hogy az "ijesztő" szót sikerült LY-al írni?...

2011. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De a hegesztőpisztolyhoz vezető drótot senki sem látja?!
2011. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Milyen drót? Csak látomásaid vannak! :D Én nem láttam, szal nincs ott! :D

Amúgy, ez az utolsó utáni, degenerált, alpári, barlanglakó, műveletlen élősködő egy mocsok szélhámos.

Ha meglátod, nem foglak megvetni, ha helyben agyonvered.

G.

2011. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ott lettem volna, kihúztam volna a trafót a konnektorból, hogy akkor mihez kezdett volna a hapi.
2011. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amúgy meg itt van ugyanaz a pisztoly:


Plazmapisztoly HHO Duma Norbert

http://www.youtube.com/watch?v=MJA8H4LIQ44

2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" Atomenergiára van pénz, erre nincs !!!!


Ez már ijesztőőő !!!!!!"


Ez áll ugye a video fölött.

Na már most ha gazdaságosabb lenne mint az atomenergia (ha egyáltalán megvalósítható) akkor már használatban lenne.De mivel nincs ezért nem gazdaságosabb, ennyi.Nem kell ehhez fizikusnak lenni.

2011. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak tudnám ez a pasas miért nem az mutogatja, hogy az összes közüzemi csekkjén nulla a befizetendő összeg...


maci

2011. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, maci, ezt sem tudod? :D


Hát azért kell közüzemi számlát fizetnie, mert az olajlobbi így akarja tönkretenni őt, hogy be kell fizetnie a villanyszámlát! Tudod, az az olajlobbi, aki a hülye fizikai törvényeket is szponzorálja!

2011. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!