Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy álmomban...

Hogy lehet az, hogy álmomban spanyolul beszélek?

Figyelt kérdés
Soha nem tanultam spanyolul.Többször beszéltem spanyolul álmomban és hozzám is spanyolul beszéltek az emberek.Ez hogy a francba lehetséges?
2009. ápr. 10. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Csak egy lehetőség: előző életedben valszeg spanyol nyelvterületen éltél, és ezt átmentetted a mostani életedbe, ami egyébként tudat alatt van jelen, de bizonyos esetekben/szituációkban utat tör magának... Én magam például egy japán nő voltam, akinek európai udvarlója volt, ami egy korregresszió alkalmával került felszínre.
2009. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha sose tanultál spanyolul, akkor honnan tudod, hogy helyesen beszéltél spanyolul? Lehet csak valami halandzsa volt (egy pár szó, amit hallottál pl. tv-ben)
2009. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Első válasz hülyeség, másodiknál a pont.
2009. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Első válaszoló,lehet benne valami,második válaszoló hülyeség,harmadik válaszoló mégnagyobb hülyeség:D
2009. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
18:56-osnak csak annyit mondanék, hogy csupán nézőpont kérdése! Magam is szkeptikus voltam a témával kapcsolatban, amíg meg nem tapasztaltam. (Engem pl. a kíváncsiság hajtott.) Még ha nem is hiszel benne, érdemes lenne kipróbálnod -feltéve ha nem sajnálod rá a pénzt-, hogy objektív képet kaphass, hiszen attól, hogy nem látunk, vagy nem ismerünk valamit, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is létezik...
2009. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehet benne valami, de lehet, hogy nem is spanyolul beszél hanem románul. De az egész csak érzéki csalódás mert a stadion elcsúszott és azért érzi úgy, hogy a vonaton utazva kisiklott a hajó mert nem volt kivilágítva a leszállópálya. Nem?
2009. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
ÁÁÁ utolsó, ez mekkora már! Megy a zöld kéz :))
2009. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!