Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tálálok IQ tesztet?

Hol tálálok IQ tesztet?

Figyelt kérdés
Szeretnék neten kitölteni egy IQ tesztet. A Probléma, hogy csak olyanokat találok google ban ahol kitöltöd és utána sms ben kódok kellenek stb. Olyat szeretnék ahol megcsinálom és kiir egy eredményt egyből. Remélem valaki tud küldeni egy linket. Ja és még annyi, hogy ha lehet valami ilyen megbízhatóbbat keresnék nem 10 kérdéseset :) Előre is köszönöm!
2011. aug. 16. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megcsináltam és 108 lett. Azt írja ez magasabb mint az emberek 71 %-nak. Hát elég alacsony sajna. Régebben magasabb lett egy másiknál. Ott a számos sorozatoknál csak találomra nyomtam le valamelyiket
2011. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tetszik a ***** válasza:

[link]


Szerintem ez sokkal megbízhatóbb, mint a mensa. Az élet fontos döntéseit se 10 másodperc alatt hozzuk meg. Sőt, aki gyorsan dönt, az leginkább meggondolatlan, ezért ez jobb, mert csak a végén összegzi az időtartamot, ami nem befolyásolja annyira az össz IQ-t, mint a mensa feladata.

2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!