Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az IPM című...

Mi a véleményetek az IPM című újságról?

Figyelt kérdés

Igazat írnak benne? Hiteles lap? Érdemes rá előfizetni?

Aki olvassa elégedett vele?


2011. aug. 23. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A kedvenc újságom több mint 20 éve. Én hitelesnek tartom, nagyon változatos. Nagyon hosszú múltja van, a sok év alatt nem változott, nem rontotta semmi a hírnevét.
2011. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja esetleg annyi, hogy egyre vékonyabb :-( bár most havi lap, lehet hogy régen negyed évente jelent meg, már nem tudom.
2011. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nos az eredeti árát kicsit sokallom bár tényleg jó újság és nagyon érdekes dolgok vannak benne ami úgy tűnik nem értem azt nem olvasom el (cikket) és igen hiteles lap,műveltebb lesz tőle az ember

(szerintem)

14/L

2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen vettem minden hónapban.. nem rossz lap (a legtöbb magazinnál mindenképp jobb), de tudományos lapok közül egyre inkább elmegy a "bulvár-tudomány" irányba.


Ami nem azt jelenti, hogy egy az egyben hülyeség amit írnak, de előfordulnak olyan cikkek, ahol mintegy "tényként" közölnek tudományosan (még) korántsem elfogadott dolgokat... és én pl. örülnék hivatkozásoknak is, ami azért egy tudományos cikknél illik még akkor is, ha átlag embereknek írják.


Ugyanis vannak olyan írások benne, amik - főként így mindenféle hivatkozás nélkül - nekem nem tűnnek hitelesnek.


Szóval alapvetően ez egy szórakoztató újság érdekességekkel, sokkal jobb mintha bulvárlapokat olvasnál, de nem kell mindent szentírásnak venni, ami benne van.

2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!