Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a KJF főiskola?

Mennyire nehéz a KJF főiskola?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
közepes
2011. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik szak. Oda járok, de tény,h nem tartozik a nehezebb főiskolák közé. Úgy tudom,h a nyelvszak elég nehéz.
2011. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy vicc.
2011. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:00


Sejtettem,h lesz egy "okos", aki ide böfög majd hülyeségeket. Sok valóban nem nehéz, de pl. a nyelvszak az. De gondolom, neked simán menne angolul hallgatni órákat és vizsgázni mindenből:D

2011. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
BÜFÉ-RUHATÁROS képző!!!
2011. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ma 20.05, igen, menne. Sorry.
2011. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még két megjegyzés :

- a KJF-től nehezebb sulik között van még szép számmal vicckategóriás, nemhogy a KJF.


- "Sejtettem,h lesz egy "okos", aki ide böfög majd hülyeségeket" egyrészt nem böfögtem, hanem írtam, másrészt nem ismersz, úgyhogy ne fricskázz azzal, hogy én mennyire vagyok okos vagy buta (itt megjegyezném,hogy nem a KJF-re járó embereket tartom butának, hanem magá a KJF-et minősíttem), harmadrészt nem gondolom, hogy "hülyeséget" mondtam, jó lenne, ha nem minősítenéd a véleményem a kérdésről (ami ugyebár nem az oda járókra, hanem az iskolára irányult..) , aminek a kinyilvánításához jogom van.

2011. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Akkor fricskázok, és minősítem a véleményed, amikor akarom:).Jogod van leírni a véleményed, nekem meg leírni a véleményemet a véleményedről. És igen, butaságot írtál, mert a Kodó nem ELTE, de mégis vannak olyan szakok, amiket nehéz elvégezni, többek között. Aki meg olyan hülyeséget ír,h büfészakok vannak ott, sztem azt se tudja, milyen szakok vannak a Kodolányin. Vannak büfészakok és vannak erős jó szakok is. A volt magán angoltanárom is ott végzett angol szakot, és azóta is angolt tanít egy gimnáziumban. Nem, nem tudom, ki vagy, de nem is érdekel, lehetsz tőlem professzor is ( bár erősen kétlem,h az vagy :P),attól még baromságot írsz. És bocs, de hadd ne higgyem már el,h te ott minden szakot simán elvégeznél. Ne röhögtess már. Persze, gondolom, a az angolt igen, mert tökéletlesen beszéled a nyelvet, de akkor mondhatok más szakot is helyette.
2011. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora kis s.ggfej vagy ..

Sz.r suliba jársz és kész. Ez az igazság. Értem, hogy neked nehéz a Kodolányi (persze nem minden szak :)),de lehet másnak nem, sőt . Ne magadból indulj ki. Szerintem.

2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

".Jogod van leírni a véleményed, nekem meg leírni a véleményemet a véleményedről."


Mivel biztos nem tudsz szöveget értelmezni, elmondom, hogy elvileg a GYK-en tilos a többi komementelőt degradálni és minősíteni, szóval rosszul tudod, nincs hozzá jogod.


De mivel ezt figyelmen kívül hagyod , én is hasonló eszközökkel fejtem ki a véleményem rólad.

2011. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!