Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem marad meg a pumpált...

Miért nem marad meg a pumpált nyomás a háti permetezőmben?

Figyelt kérdés

Szétesett a permetezőm belseje. Szétszedtem kitakarítottam, bezsíroztam, szépen összeraktam. Nem lett jó, nem tartotta a nyomást, egyfolytában pumpálni kellett, épp hogy csak szórta a lét. Még kétszer szédszedtem (mert nem akaródzott dolgozni neki), Arra gondoltam, a zsírozás nem tett jót neki, könnyedén siklott a dugattyú a hengerben. Kimostam benzinnel, fajin - gondoltam, de semmi véltozás. Most nehezebben, és nyikorogva tudom pumpálni, de nincs "ereje", folyamatosan nyomkodni kell, és továbbra is gyengén szór.

MI A F..Z LEHET VELE? Nem régi a permetező - Auchanos.


Ha valakinek van tapasztalata, ért hozzá, megköszönöm a válaszát - segítségét!


2011. szept. 4. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A tömítések rendben vannak rajta? csapágy boltban bagóért vehetsz hozzá tömítő készletet és azzal cseréld ki a cuccot.
2011. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkeresni, hogy hol ereszt. Ilyen erős eresztés esetén még hallani is lehet, ahol ereszt.
2011. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A válasz benne van a kérdésedben: "Miért nem marad meg a pumpált nyomás a háti permetezőmben?" "...Nem régi a permetező - Auchanos..."
2011. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hallottam, hogy eresztene valahol, igaz, nem is figyeltem. Rendesen összeraktam, a henger tömítésére próbáltam ügyelni, nem vettem észre hibát. Ha erősen szelelne, szerintem lehetne hallani. De mégegyszer szétszedem, és ellenőrizni fogom, eddig nem jutott eszembe. Valahol csak elmegy a nyomás.

Az, hogy, Auchan - os, még nem kéne feltétlenül azt jelentenie, hogy s--r. Igaz, az esélye sokkal nagyobb. Bár ugyanezt a permetezőt lehet kapni háztartási boltokban is, jóval drágábban. Csak gyomirtáshoz vettem, arra jó lenne, ha jó lenne.

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 6. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem hallod hogy sziszeg, mert létre sem jön a nyomás, pumpálás közben megy el a tömítés mellett a levegő.
2011. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, a kérdésben fogalmaztam rosszul. Nem a nyomást nem tartja, hanem létre sem jön, azért kell egyfolytában pumpálni, hogy épphogy "pisiljen". Valahol elmehet a levegő a tömítésnél, arra gondoltam amikor megtisztítottam a zsírzásomtől. Most "szárazon" dolgozik a henger, mégsem jön létre nyomás. Valami biztosan a tömítéssel-tömítésnél hibádzik, csak nem tudok rájönni mi.
2011. szept. 8. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!