Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz akkor minden elektromosan működő berendezés le fog állni 300 éven belül, és akkor kénytelenek leszünk azt csinálni mint az őseink (állattenyésztés, növénytermesztés, stb.) DE a "világ urai" azt akarják, hogy ezt mi ne tudjuk, és szokjunk rá a modernizált, robotizált életmódra, így ha netán tényleg leállnak a berendezések, akkor is ők legyenek a világ urai, mert ők azt megtertják hogy hogyn kell házilag termeszteni, meg ilyenek. Jó lehet, hogy még te is tudod, de azt tudod garantálni, hogy az unkokáid ezt tudni fogyják.

Már a mai fiatalok sem szívesen csinálják, és akkor milesz 300 év múlva, amikor már A teljesen elektronizált világban egyszer csak minden leáll.


Akmi nem tudná annak elmondom, hogy akkor a benzinmotoros autó sem fog működni, mert nem lesz gyújtás.


És most ne azzal foglalkozz mint amivel a magyar emberek 93,5%-a, hogy én ezt honnan tudom. Hanem a ténnyel amit leírtam.


2011. szept. 13. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Baromság az egész amit leírtál, lehetne fejtegetni hogy mért, de fölösleges.
2011. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és ezt hol olvastad te nagyokos?
2011. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elektromos berendezések nem fognak leállni, akkor sem, ha nem lesz olaj. Jelenleg is az energiatermelés nagyobb részét állítjuk elő atomerőműben, és jelenleg bőőőven elég az uránkészletünk, még akkor is, ha a teljes kapacitást atomenergiából kéne állni.


Arról nem is beszélve, hogy 100 éven belül működni fognak a fúziós erőművek is.


Te meg hülye vagy, ha ezt a baromságot benyelted :D

2011. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérdező teljesen igazad van, le fog állni minden.

Asszem megártott a Falling Skies.

TE szerencsés, honnan veszed, hogy minden elektromos cucc pikk-pakk megdöglik??

Majdnem annyi eszed van, mint amennyi látszik...

G.

2011. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valami emp-s ufótámadásra gondol a kérdező, vagy erősebb naptevékenységre. nem mintha így hihetőbbé válna a történet :)


"És most ne azzal foglalkozz mint amivel a magyar emberek 93,5%-a, hogy én ezt honnan tudom. Hanem a ténnyel amit leírtam."

semmi probléma nem lenne azzal hogy megbízok benned, mint vadidegen gyik-es trollban. csak tudod akkor meg kellene bíznom másik 50 vadidegen őrültben is, akik más baromságot állítanak. nem élhetem úgy le az életem, hogy a hozzád hasonló őrültek tanácsait követve csinálok mindent.


azzal egyet értek, hogy a földművelés egy nagyon fontos dolog, sosem szabad hagyni hogy kihaljon ez a tudás, és nem szabad technológia függővé válni ezen a téren, inkább az egyszerűség, tisztaság, és fenntarthatóság felé kell vinni a mezőgazdaságot.

2011. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nah megint egy fogyatékos 13 éves.

Szerencsére holnap reggel sutyi, lassan pizsilövés!

2011. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem fogsz tudni áramot termelni ha az energia megszűnik


Az energiamegmaradás törvénye meg nem érvényes.

2011. szept. 14. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:

"nem fogsz tudni áramot termelni ha az energia megszűnik "

Vedd úgy, hogy sírva fetrengek a szék alatt.

Ha megszűnik az energia, kisbarátom, tulajdonképpen a világegyetem szűnik meg létezni...

Ha csak simán az elektromos energia, akkor meg az idegeid mondják majd be az unalmast, mert ha hiszed ha nem, elektromos ingerületekkel kommunikálnak.

( [link]

A második sor ezek után már csak kapitális baromság.

G.

2011. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk csak figyeljetek előbb utóbb megtörténik
2011. szept. 15. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

No comment.

G.

2011. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!