Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Charles Darwin tényleg visszav...

Charles Darwin tényleg visszavonta halálos ágyán az evolúcióelméletéről szóló tanait?

Figyelt kérdés

Magyar tanárom többször említette már, de nem találtam erről semmi használhatót.

És Hitlerről meg azt mondta, hogy halála előtt könyörgött Istenhez, hogy bocsátson meg neki.

Mit szóltok ezekhez?

Előre is köszi


2011. szept. 19. 17:02
1 2
 1/19 NoodIy ***** válasza:
88%

Azt, hogy a magyartanárod mélységesen vallásos! :D (de télleg)


Én úgy tudom tényleg visszavonta, de abban a formában nem is állta meg a helyét, szóval szerintem semmit sem jelent.

2011. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon hívő.De ha visszavonta az evolúcióelméletet, akkor minek is tanítják iskolában?Hisz a kitalálója sem hisz benne...
2011. szept. 19. 17:13
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem vonták vissza, de én valamelyik ősömet tuti ráküldeném a magyartanárra. egy dolog ugynis, hogy ő vallásos, de iskolában ne játszon már hittérítőt, mert aztán szerencsétlen gyerekben ilyen kérdések születnek, aminek semmi köze a valósághoz...
2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért tanítják, mert a leletek, a csökevényes szervek is ezt támasztják alá. De lehet vele vitatkozni, az viszi előre.
2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Sajtoskifli ***** válasza:
67%
Einstein meg bevezetett egy állandót a relativitás-elméletében, amivel magyarázta a Világegyetem statikusságát, ezt később élete legnagyobb hibájának titulálta. Akkor minek tanítják, fogadják el a relativitás-elméletet?
2011. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem vonta vissza, ez csak a ellentábor kedvenc érve...


Illetve, egyáltalán nem Darwin evolúció elméletét tanuljuk (csupán említve van, hogy ő találta ki a nagyon alapokat) mert a mai evolúció-tudomány (nem elmélet, tudomány...) már messze-messze meghaladta Darwin, még eléggé kezdetleges, elméletét.

2011. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
91%
Nekünk meg azt mondta a töritanárunk, hogy Hitler felesége zsidó volt. :O:D
2011. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 NoodIy ***** válasza:
91%

(de honnan tudja? Ismerte?)


Veszélyes hely lett az iskola úgylátom...:D

2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na akkor meg van ki a "hülye".


17.21: igazad van elnézést, csak reflexből írtam.


és a Hitleresről vélemények?

2011. szept. 19. 17:54
 10/19 hollófernyiges ***** válasza:
84%

[link]

Nem vonta vissza, ezt csak egy távoli ismerőse állította. A saját gyerekei, akik jelen voltak, tagadják a sztorit.

2011. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!