Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez az a műhold lenne? Látta...

Ez az a műhold lenne? Látta azt még valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Kinéztem az előbb a teraszról, és Keleti irányban láttam az égen, hogy nagyon lassan halad az égen valami, ami úgy néz ki mint egy kettős csillag, de halad,csak iszonyat lassan, és vöröses fénye van (nem repülő, annál sokkal lassabb)Ez az az emlegetett műhold lenne? Látjátok ezt ti is???
2011. szept. 23. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Ogen én is láttam, délkelet irányba ment. Szerintem is az volt. De nem robbant fel?
2011. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Mármint úgy értem, hogy én nem láttam h felrobbant volna, pedig sokáig figyeltem. Sokáig ment, és eltűnt a messzeségben....
2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a műhold volt, én is láttam egy darabig de eltűnt. Egyébként még nem robbant fel majd csak hajnalban fog valamikor a becsapódás előtt elméletileg.
2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
holnap fog elégni a légkörben
2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tévedtek! A kérdéses műdold DNY-ról ÉK irányba halad! Itt látható a pillanatnyi helyzete:

[link]

2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A híradóban azt mondták,hogy éjjel 2 óra körül halad el Magyarország felett és nagyon látványos lesz. Ez nem valószínű,hogy az a műhold volt,ami felrobban majd.
2011. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
azt mondták, hogy két darabban jön az egyik 21 és 22 között, ezt láttuk most és hajnalban is lesz egy másik. Lehet hogy akkor lesz a tüzijáték...
2011. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindjárt ideér, már Angoloknál jár
2011. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én augusztus 28-án láttam valami hasonlót, lassú és vöröses fénye volt. Akkor is lezuhant úgy látszik egy műhold...
2011. szept. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én 04:30-körül láttam de még egyben volt.. csak az volt a fura, hogy szaggatott volt mozgása, vagy hullámzot észrevehetően. Valszeg patogot a légkörben. (mondták hogy egy darabig ezt fogja csinálni. De ha télleg őt láttam akkor nem hiszem hogy nálunk fog szétesni ill látni ezt
2011. szept. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!