Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor leszünk...

Szerintetek mikor leszünk szemtanúi a világ tökéletes szarbanlétének?

Figyelt kérdés
szerintem már kijelenthetjük hogy a világ el lett cseszve...de mikor/hány év múlva vesszük észre, hogy a víz drágább mint a benzin, és hogy sivatagosodott minden, stb?
2011. okt. 9. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

" víz drágább mint a benzin"

Ilyen sose lesz. Eso minding fog esni... ugyan nem mindenhol, de benzin sehol se fog teremi. Ezert a benzin sose lesz olcso.

2011. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor jó....de attól még él a kérdés
2011. okt. 9. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem leszel szemtanúja, mert vannak tudósaink, ők pedig jóval előre terveznek. Az emberek persze nem szeretnek lemondani a kényelemről, így mindíg utólag lépnek, aminek aztán megvan az ára, de alapvetően amíg a változás lassú és fokozatos, addig alkalmazkodni is tudunk. A hirtelen eseménynél van gond, dehogy az lesz, vagy mikor lesz, senki nem tudja megjósolni.
2011. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nyitott szemmel jár a világban, már most is látja.
2011. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Azért nem leszel szemtanúja, mert vannak tudósaink, ők pedig jóval előre terveznek."

Habar valamellyest kozejuk tartozom, en nem vagyok ennyire optomista, es pont azert, mert az emberi mohosag elegge hatartalan. Nagyon keves lehetoseget latok, hogy az olajarak drasztikus emelkedeset az alternaiv energiahordozok fejlesztesevel kompenzalni lehetne, ugy, hogy az eletminoseg nem romoljon. Korlatozasokra lesz szukseg, az eroforrasok kozpontilag szabalyozott elosztasara. Akkor talan lehet valamit javitani a helyzeten.

2011. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
kb 30-40 év mulva
2011. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nyitott szemmel olvasgatsz, most is láthatod.

A tudósok nem vitás, hogy kiváló koponyák, de nem hiszem, hogy volt egy olyan találmányuk is, amit később a politikusok ne pusztitásra használtak volna.

Az ún. nyugati civilizációt pedig rohamléptekkel trappoltatják a szakadékba, morális, egzisztenciális, kulturális, stb. szempontból egyaránt.

2011. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár év. Persze most is eléggé sz.r-ban vagyunk, de a jövő sokkal rosszabb lesz szerintem.
2011. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére a világ összeomlása nem a benzin és víz viszonyán múlik. Nem kell megijedni, a világ már számos megjósolt összeomlást vidáman túlélt. Annyira vidáman, hogy észre se vette, hogy túlélte.

Egyébként a következő összeomlást remekül megfigyelheted, hogy ne mondjam páholyból. Jövőre lesz! Komoly tudományos koponyák megjósolták. Sajnos lehet, hogy nincs humorérzékem, mert nem röhögtem rajta - fájt.

Egyébként onnan tudom, hogy bemondta a TV, rádió, hogy "egyesek szerint 2012-ben ..." tovább nem tudom, mert kikapcsoltam...

2011. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!