Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy psihológusnak nehéz a...

Egy psihológusnak nehéz a munkája?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan, de mi a fene az a psihológus?
2011. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dellfil ***** válasza:

Embere válogatja. Ha szereti a munkáját, nem "nehéz" neki. Bizonyára a pszichiáterre gondoltál. Ők a lelki betegségekre specializálódott "pszichológusok". Igen, valószínű nem könnyű "lelki szemetesládát" játszani. :)

A pszichológus az emberi lélek és ennek megnyilvánulásait kutató szakember. Nem hinném, hogy egy értő, kompetens embernek nehéz lenne a munkája. (Persze a környezete nehézzé teheti, de ez más lapra tartozik :DDD)


dellfil

2011. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pszichológusnak hívják és hogy mennyire nehéz, azt esete válogatja. Fugg attól, hogy milyen szakirányt választ. Rengeteget kell viszont tanulni hozzá, nagyon sok teóriát és definíciót kell bemagolni. Ahhoz viszont, hogy jó pszichológus váljon beloled, alapból jó ember ismeronek kell lenned és nagyon jó kommunikációs készséggel kell rendelkezned.
2011. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy bizonyos iq szint, és kommunikációs képesség alatt veszett ügy, ha ezt a szakmát akarod választani
2011. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a testvéremnek a lábára láhuztam a garázs ajtót, a suliban egy kislány alól kihúztam a széket szerintetek nekem psihologus kéne hamar felkapoma vízet de nem tudom miért anyukámék elváltak és a 2 testvérem kiment londonba ez köze ehet ahoz ahogyan viselkedem ??
2012. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!