Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő videóról? ("kondenzcsíkok")

2011. okt. 28. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a belinkelt videót, de nagyjából tudom mi lehet benne. Lehet ugyanezt láttam, lehet egy másikat.

Valahol azt is olvastam, hogy a mesterségesen kifejlesztett betegségeket így hordják szét a világon. A gyógyszeripar meg nagyot kaszál az ellenanyagból. Olyan mesterséges betegség mint pl. a H1N1 állítólag ott pihent egy laborban a védőoltásával együtt már egy jó ideje.

2011. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Személy szerint unom az összeesküvés elméleteket, de nagyon...
2011. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


"A kondenzcsík mesterségesen létrehozott felhő, ami a magasan közlekedő repülőgép után látható légköri jelenség...


A repülőgépek hajtóművei üzemanyagot égetnek el, az égéstermékek különböző, kis mennyiségű oxidok, kén, nitrogén, szén-dioxid, víz, koromszemcsék. A hajtóművekből kiáramló égéstermékek a légkörben lévő vízpára számára kondenzációs magvakként szolgálnak. Ha a repülési magasságban jelen van kellő mennyiségű víz, akkor a kis mikroméretű szemcsékre, amelyek a repülőgépből kiáramlanak, ez a víz kicsapódik, kifagy - ahogy normál felhőképződés során is a levegőben lebegő kis porszemcsék szolgálnak kondenzmagvakként."


szerintem ez választ ad a kérdésre.

2011. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A videó választ ad a hozzászólásodra.

Azt szeretném, hogy azok szóljanak hozzá a kérdéshez, akik meg is nézték őket...


Ez nem összeesküvés elmélet.

2011. okt. 28. 12:09
 5/15 anonim ***** válasza:

A fizikát meg a kémiát az ördög kormányzat találta ki, ne hallgassatok rá.A videót 1 percig bírtam, amikor már ilyen "igazságokról" van szó féltem az életem. 1. válaszoló: Oké, tegyük fel, hogy ott van. Akkor honnan jön ki? A hajtóműből? Még fel sem kellene szállnia, de már elpusztítana a hő minden baktériumot.


Az egyik válaszoló leírta, hogy mi ez, és ha gondolod elő is tudod állítani laborban, vagy nézz utána a neten, esetleg tanulj egy keveset ahelyett, hogy feltétel nélkül bíznál valakiben, akit összesen 5 db videóban láttál.

2011. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerülése miatt: a cuccot nem a hajtóműbe teszik. Ezek a bonyolult kémiai anyagok nehezek (mármint nem képesek nagy távolságot megtenni), de a "mesterséges felhőkbe" keverve fent tud maradni, mint a vízcseppek a felhőben. Amíg el nem érnek egy bizonyos nagyságot addig képes a levegőben maradni.
2011. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Oké, de gondolj bele mekkora mennyiségű tenyészet kellene ahhoz, hogy egy London-Párizs vonalon végig szórják a felhőt. Kellene még egy tartály, szerintem nem kis méretekkel. Azért elég nagy cső kellene ahhoz is, hogy akkora felhőt csináljanak, szóval látszódnia kellene a gép farkán a kivezetésnek. Amúgy gondolom a magángépeket is mind megtöltik ezzel az anyaggal, biztosan minden politikus sokat vesz belőle.
2011. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy minden gép ezt terjeszti. Magyarország légterébe sok katonai gép repül be és ki. egyrészt mert, az adott kormány katonai gépe nem sértheti meg egy másik ország légterét, ezért nagy befolyással rendelkező országok (pl USA) kis fejlődő országokon (pl Mo.) keresztül oldják meg egy adott térségbe való eljutást. Ezért cserébe a kis ország kap valamit. Szerinted az USA miért adott 30 UH-1N tipusú helikoptert magyarországnak ingyen?
2011. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

javítás: 30 darab UH-1N helikoptert.

Egy ilyen tipusú helikopter minimum 5 millió dollárt ér.


Idézet:


"Mivel Magyarország a legmegbízhatóbb partnerek közé számít, ezért ingyen juthat a darabonként 5 millió dollárt érő gépekhez."


forrás:

[link]

2011. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a mesterséges felhő alatt a kondenzcsíkot értettem
2011. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!