Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi volt furcsa szerintetek a...

Mi volt furcsa szerintetek a 2011-es évben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért történne bármi különös?


Ezerszer rosszabb világ volt már ennél (lásd a világháborúk idejét). Ahhoz képest itt a Kánaán. Már csak abból is, hogy megteheted, hogy netezel :)

2011. nov. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Páran biztos ismeritek, de olvassátok el, ha mégsem:


[link]


Ennyire nehéz a mai élet...

2011. nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Allitolag a dedanyam mondta mindig, hogy midegy, hogy mekora szar van, csak haboru ne legyen. Tudta mirol beszelt meglet 2 nagyot.


Iden amugy sok erdekes dolog tortent velem... az egyik legmozgalmasabb evem. Sot, az elmult 12 even nem volt kozel sem akkora valtozas, mint iden. Serencsere pozitiv iranyba.

2011. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem az Európa egészét érintő hosszú aszály, és szeptember végéig kitartó hőség volt furcsa, hasonlóra az idősek sem emlékeznek, akiket megkérdeztem. Persze helyenként pedig "úsztak".
2011. nov. 12. 14:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb 2011.12.31-én éjfélkor tudok rá pontos választ adni. Addig minden bizonytalan (hátha nem a legfurcsábbat mondom).
2011. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!