Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatok meg jól...

Hogy tanulhatok meg jól szlovákul?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, ha van 1 szlovák bnőm, aki nem tud magyarul..akkor tőle jól! DE kéne egy olyan ismerős..de nincs...hol kereshetek? Aki ismer ilyet az szóljon!! FONTOS!! Előre is köszi :)
2011. nov. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
költözz ki kb fél évre SK-ba, de ne a határ mellé. Ha rá leszel kényszerülve, akkor meg fogsz tanulni szlovákul. Könyvből nehéz és időigényes. Én így tanultam meg németül, nem perfekt, de elég ahhoz hogy megértessem magam normálisan.
2011. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

olyantól is meg tudsz tanulni,aki magyar,de tud szlovákul

amúgy valamennyire tudsz szlovákul?

barátnőm is ilyen cipőben van,ő tud vmit szlovákul,de nem mer megszólalni...

2011. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek mondom, hogy még gyerek vagyok :) és Szlovákiában élek, de Párkányba..(Esztergom mellett)

A másodiknak mondom, h igen persze valaminnyire tudok 7.-es vagyok alapsuliban de szeretnék jobban megtanulni

am olyan is lehet aki dud szlovákul is meg magyarul is =)

2011. nov. 19. 16:51
 4/5 A kérdező kommentje:
JAH!! És az a lány legyen naggggggyon türelmes xd és ha lehet vlm egykorúú én most 12 vagyok, de nemsoká 13 szall kb így ha lehet! Thx előre is :))
2011. nov. 19. 16:55
 5/5 anonim válasza:
Nézd a Markízát, Joj-t, STV-t, olvass szlovák újságokat, konyveket:)
2011. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!