Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ember arca miért nem fázik?

Az ember arca miért nem fázik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szokott, főleg az orrom, de sajna az orrtyűt még nem találták fel... :D :D
2011. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem fázik, a mínuszokba mindig be kell kenem az arcomat, mert amúgy Piroska leszek :D
2011. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem az orrom is le szokott fagyni, a szememet is marja a hideg, és az orcám is olyan, mint a fagyott kocsonya.

Szerencsés vagy, ha te nem így érzed. :)

2011. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom, ha hófúvásban kell gyalogolnom azért én is megérzem, de amúgy nem szokott. Azt hittem más is így van ezzel. Ha reggel a hideg szobában bármimen kidugom a takaró alól, azonnal érzem ah ideget, de az arcomon nem érzem és az emberi testen az arc sosem libabőrös, minden más igen. Illetve a tenyér és a talp sem :-)
2011. nov. 23. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az arc nehezebben hűl ki, ezért nem fázik mikor kidugod a takaró alól, az utcán viszont ki van téve az elemek támadásának.
2011. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kerékpárral közlekedem a munkába és este haza.

Most már a nyakam köré kell tekerni a sálat, és a számat is védeni a hideg ellen.

Ez valóban érdekes, az arcom nem szokott fázni, vagy ha fázik egy kicsit, de később már nem érzem.

Ez engem is érdekel.

2011. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!