Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Térképet rajzolnék fanatasy...

Térképet rajzolnék fanatasy világhoz, tudnátok ajánlani valamilyen programot?

Figyelt kérdés

Ilyesmit szeretnék:

[link]

(ha lehet pont ilyet, tehát leginkább az érdekelne h ez mivel készülhetett)


2011. nov. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg ott, a weboldal contact részében...
2011. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Halovány tipp, de szerintem AutoRealm egy jobb verziója, bár én utoljára azt a programot hat éve töltöttem le. Kicsit nehézkes a használata, de tökéletes az ilyen kérdésekben. Viszont nem tudom, mennyire fogadja a fotorealisztikus képeket, de mintha azt is lehetett volna hozzá tenni... én csak színezgettem, meg vaktérképet rajzoltam vele.
2011. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos az AutoRealm-ot megnéztem, hogy milyen képeket lehet vele gyártani, és alapnak nem rossz.

AutoCad egy komolyabb (vagyis teljesen komoly) szoftver, mérnökök is használják.

Ezen kívül még az ArcGIS tudom ajánlani az arcmap moduljával, de ehhez nem biztos, hogy könnyen hozzá lehet férni.

Ezt az élethű színezést szerintem a legegyszerűbben légifényképek segítségével tudod megcsinálni, kicsit átalakítod itt-ott, erre használhatsz photoshopot, vagy ilyesmit, igazából nem tudom, csak ajánlgatni tudok. Ilyen képeket könnyen találsz, csak guglizz rá.

2011. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj csak, inkább az ortofotóra keress rá.
2011. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a vizet csináld meg normálisabban, mert ez így nagyon sz@r...
2011. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!