Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történik ha az energia...

Mi történik ha az energia italt valami szeszes itallal keverve isszák meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen élettani hatásai vannak?

2011. nov. 25. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaitalok sok koffeint tartalmaznak, ami értágító hatású. A gyomor ereit is tágítja. A szénsav szintén hasonló hatású. Így az alkohol a gyomornyálkahártyán gyorsabban fog felszívódni. Magyarul az ilyen koktél "nagyobbat üt".
2011. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nagyobbat üt, és hamarabb is tönkreteheted magad. És ha sokat iszol belőle veszélyes. Sok energia ital hátulján fel is van tüntetve,hogy alkohollal nem ajánlott fogyasztani. Két különböző ellentétes hatást vállt ki az emberből. mintha meginnál 6 kávét utána bevennél 3 nyugtatót, elöbb utobb megáll a szíved.
2011. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és köszönöm, hogy értelmesen fogalmaztátok meg.
2011. nov. 25. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon durva :/ szerintem ha megiszol egy pohár pezsgővel összekevert energiaitalt, még nem gáz, csak ne vidd túlzásba és vodkával, meg hasonlókkal ne keverd:)
2011. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én Whiskeyt ittam energiaitalla, hát úgy bebasztam, hogy taknyom nyálam össze folyt az okádástól utána, és iszonyatos másnapja volt.
2012. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!