Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy kell Casio FX-570 MS...

Hogy kell Casio FX-570 MS típusú számológéppel regressziós egyenest illeszteni?

Figyelt kérdés
Sajnos elhagytam a leírását, a neten pedig csak angolt találtam, és abban egyáltalán nem is találok regressziót, meg nem is nagyon értem...
2011. dec. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Előttem: Casio FX-570 ES gép van, nem hiszem, hogy nagy a különbség.

MODE 3 STAT

2 A+BX egyenesre illeszt

Felad egy x, y táblázatot. = jellel lefele halad, célszű az x -eket végig beírni, aztán visszamenni az y -okra.

AC -vel törölni az ablakot, különben mindent ideír.

SHIFT 1 [STAT]

7 Reg

1 A kiírja az A -t (ezt szoktuk b -vel jelölni)

2 B Kiírja a meredekséget (m)

Néhány valóban egy egyenesre eső ponttal teszteld le először!

2011. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm, de már a legelején elakadtam:( nekem a mode-nál nem ír ki stat-ot, akárhányszor nyomom...
2011. dec. 3. 12:13
 3/5 A kérdező kommentje:
megkerestem megint az angolt, és az találtam valamit, de az még csak nem is hasonlít erre:( és valami DT gombot kéne megnyomnom, de nem találom:(
2011. dec. 3. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én innen töltöttem le a Te géped kézikönyvét és szerintem érthető:

[link]

7. oldal Mode gomb és 3-as gomb,

30. oldal Regresszió számítás

2011. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már megvan, a regresszió is megvan benne, csak ott van egy lépés, hogy nyomjam meg a DT gombot, és azt nem találom, és nem tudom, hogy mi lehet.
2011. dec. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!