Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy kerekítik?

Hogy kerekítik?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom kiszámolta matematikából hogy hányasra áll de nem túl fényesek a jegyei az átlaga belőle 1.5 szerintetek megkapja félévkor a 2-est vagy nem? 1.5-től felfele vagy lefele kerekítenek? köszönöm a válaszokat előre is
2011. dec. 4. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Felelnie kell a ketesért,nincs kerekítés.
2011. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Matekból mi nem szoktunk felelni
2011. dec. 4. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minimum 1.7-es átlagnak kell lennie, hogy ne bukjon az illető. Szerintem mindenhol máshol így van. És sajnos szerintem meg fog bukni.
2011. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek és mit tud csinálni annak érdekében hogy ne bukjon meg?mert ő azt mondja hogy matekot nem lehet tanulni
2011. dec. 4. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kérje meg a tanárt,hogy javithason és legyen nagyon jó az órákon és figyeld meg megengedi a tanár és akk OK. ennyi,sztem más nincs.Mindenféleképpen legyen jó az órán mert ha nem a tanár nem fog jobbat adni.
2011. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok tanár (ahogy előttem is írták) az igyekezetet is nézi. Ha a barátod azzal elintézi, hogy "ezt nem lehet", akkor nincs esélye átmenni. Ha próbálkozik, erőlködik, akkor lehet esélye, mert az plusz pont a tanár szemében.
2011. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)) már megírta a dolgozatot és 4-es lett neki 2-el átengedik húú nagyon örülök neki és köszönöm szépen mindenkinek :D
2011. dec. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!