Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért itt íratják meg a...

Miért itt íratják meg a válaszolókkal egyes kérdezők a házi feladatot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert ő hülye hozzá, hogy megírja itt meg mindig leírja nekik valaki a megoldást. Gondolkodni ugye luxus... Aztán majd sír, hogy miért 80K-t keres a McDonaldsba meg NINCS MUNKAAAAAAAAAAAAA!
2011. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van annál szánalmasabb dolog,amikor a levelezősversenyeket itt iratják meg aztán tündökölnek behivják őket a döntőre és utolsó 3-ban sikeresen szerepelnek.Fail. :D A lényeg meg az,hogy én szoktam nekik válaszolni az olyan versenyes példákra és én is megyek a versenyre és amikor összefutunk hát fail.
2011. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lol megírhatjuk nekik a válaszokat,de PÉNZÉRT :D mi ingyen nem dolgozunk :DDD
2011. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azért teszünk fel mi (szülők is):) néha-néha pl. matek példákat, mert szeretnénk elmagyarázni a megoldást a gyerekünknek. Hiába van több diplománk, őszintén megmondjuk, hogy nagyokat nézünk egy egy feladat kapcsán. Röhej, ciki, de ez van. Sok felesleges dolgot tanulnak a diákok, sokféle könyvből, mi pl. gimnáziumban tanultunk olyat matekból, amit most 13-14 évesen ők. És elfelejtettük. Mi magyarból, történelemből, németből segítünk néha.
2011. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mert jó gyakorlás így érettségi évében, így nem kopik el a tudás. :D Egyébként néha tényleg kerülnek ki fogós feladatok, és sok múlik a tanáron is... ha nem magyarázza el rendesen az anyagot, lehet, hogy ezen a oldalon megoldva és elmagyarázva megérti az anyagot.
2011. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha magyarázatot is kérnek hozzá, érteni akarják, az tetszik, olyankor szívesen segítek (ha tudok), de mikor annyi a kérdés, hogy "Mi a megoldás? SOS-sürgős-azonnal", akkor hál' Istennek nem nagyon szoktak mások sem válaszolni. :D


(A "ki ír nekem esszét"-től meg hülyét kapok.)

2011. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15.42. hozzá szeretném tenni, hogy volt, hogy 1-1.5 órát ültünk példákon, mielőtt kérdeztünk itt, az éppen aktuális matek könyvben semmi minta nem volt, Obadovics- egyéb könyvben is utána kerestünk. Vannak néha olyan példák, hogy tényleg egy pont után érzi az ember, hogy nem tud-akar tovább küzdeni vele, hála az itt segítőknek.
2011. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

En akkor szoktam segiteni, ha nekem is erdekes a pelda, kivancsi vagyok a megoldasra, kihivast jelent egy-egy re elfeledett modszer alkalmazasa. Foleg a bonyorult kemiai szamolos peldakat szeretem. Az a baj, hogy mostanaban eleg keves erekes kerdest tesznek fel a lusta diakok!


Amugy rohadtul nem erdekel, hogy ki hogy logja el a hazifeladatokat, vagy versenypeldakat, sot szeretnem azt hinni, hogy egyre hulyebbek lesznek, mert ezzel csak stabilizaljak a poziciomat a munkaeropiacon. ;-)

2011. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Vki azért, mert nem ért vmit, elakad, és segítséget kér. Ezzel nincs is baj, szívesen segítek.


D vki csak gusztustalanul, pofátlanul lusta. Arra sem képes, hogy rákeressen guglin....


De sztem nem is ez a legidegesítőbb. Hanem az, hogy vki meg is csinálja!!!!!

Iszonyatosan megalázó, mikor beírom vhova, hogy csinálja meg magának, mert az ő házija, ne itt írassa meg, erre jön vmi nagyokos, megírja a feladatot, és még le is olt, hogy mekkora szemét vagyok.

Nah az ilyet utálom.

2011. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, senkinek sem az értelmes kérdésekkel van a baja. Lehet az házi, lehet dolgozat, készülés a zh-ra, csak érdekelte, bármi, ha nem annyi, hogy be kellene ütni a keresőbe, az meg kidobja. Ha tényleg egy minimális gondolkodást igényel, vagy olyan, amire hosszú, szép válaszokat, gyönyörű levezetéseket lehet adni - az ilyesmit a válaszadó is szereti, másnak is öröm olvasni.


Az igazi problémát valóban a "SOS, holnapra", vagy a "megírod helyettem?" és társaik adják. Ahol a diák egyszerűen lusta, a kereső nem segített, és neki csak a végeredmény, a kész feladat kell, az, hogy oda hogy jut el, mindegy, kijelölés-másolás-beillesztés-nyomtatás, kész a lecke. A másik az a kategória, amit be kéne ütni Google-be, majd az első találatot elolvasni, de ez nem megy. Véleményem szerint elenyésző azoknak a száma, akik három órát vesződtek könyvtárazással, és végül teljes kétségbeesésükben írják ide be a kérdést ahelyett, hogy a Google-höz fordultak volna, mert már ahhoz is fáradtak, hogy gondolkodjanak; inkább az jellemző, hogy meg sem próbálja. Ha mégis az első kategóriába esik, hát amint kipiheni magát, nevet egyet, hogy mennyire lökött volt, megköszöni, utánanéz. A második szokott visszabeszélni, hogy ő választ kért, nem kioktatást.


Az, hogy valaki mégis válaszol ezekre... kell az a fránya "zöld kéz", mert ez is jutalom, gumicsont. Jó érzés a toplista első helyén lenni (igaz, Band? :D ). Az ilyenekkel meg potya-pontokat lehet gyűjteni.

2011. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!