Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki nem állitana nekem...

Valaki nem állitana nekem össze történelemből amik a legfontosabb tudni valók? Amik alapműveltség szintjén vannak meg amit illik tudni!

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azért ne tanulj meg valamit, mert illik tudni. Amúgy egyik társaságban ezt illik, másikban azt.
2011. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már összeállította valaki. Úgy nevezik: Történelem tananyag, és az Iskola nevű intézményben juthatsz hozzá.
2011. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont...amúgy teljes mértékben igaza van,de hogyha nagyon összekellene foglalni,akkor annyit mondok legalább a magyar történelmet tudjad.
2011. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kosz a segitseget telleg... Felvetelihez kellene majd alapmuveltseg de sajnos lustavoltam a tanulashoz. Nem kerem a negativumokat. Tudom hogy nem mostkellene.
2011. dec. 16. 22:38
 5/5 anonim válasza:

Bár nem történelem,de "alapmûveltség".Az nem télleg,hanem tényleg.És szerintem egy 18/19 éves embernek illene tudnia,hogy hogyan helyesen megfogalmazni egy kérdést.

Ha meg három év alatt nem tanultál semmit,elég nehéz lesz mindent most bepótolni.Ne várd el,hogy ehhez a magatartáshoz csak pozitív válaszokat kapj.

2014. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!