Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig...

Miért van az hogy mindig fázom? Míg más egy pólóban van én egy pulcsiban majd megfagyok.

Figyelt kérdés
Az a másik, hogy a kezem mindig hideg akármilyen meleg is vana rossz vérkeringés miatt, de ez a fázásos dolog is a rossz vérkeringés okozója? És ha igen mit tehetek ellene?
2011. dec. 28. 23:25
 1/9 A kérdező kommentje:
* van, a rossz vérkeringés miatt
2011. dec. 28. 23:27
 2/9 anonim válasza:
Szerintem mozogj többet, vagy lehet az is hogy hidegebb van a lakásban a kelleténél. (nálam is elő szokott fordulni, ilynekor lenyomok pár fekvőt, hogy nehogy hipotermiát kapjak, tudod mint Bear Grylls XD )
2011. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen tudom :DD

a lakásban 30 fok van :D itt nem fázom :D de Sulinkban, vagy akármelyik barátnőmnél nagyon fázok, nagyobb bevásárlóközpontokban nem. Köszönöm a hozzászólást, esetleges más válaszokat is várok még :)

Ment a zöld kéz ! :)

2011. dec. 29. 00:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet a rossz vérkeringés miatt is, vagy magasabb az ingerküszöböd, mert megszoktad, hogy otthon mindig meleg van, és ha pár fokkal hűvősebb a levegő, te azt már "hidegnek" érzékeled, és beindul a vacogás. Ha le tudod venni a fűtést, lassan szoktasd magad pár fokkal hűvősebbhez, és akkor nem fogsz mindig fázni.
2011. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"a lakásban 30 fok van :D itt nem fázom :D"


vedd le a hőmérsékletet. télen simán lehet lenni otthon pulcsiba is. nem létezik hogy 30 fokba pulóverbe vagy :D

2011. dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem is mondtam h itthon pulcsiban vagyok :D

egy kis pizsi gatyában meg egy toppban :D sőt valamikor melegem is van.

2011. dec. 29. 02:55
 7/9 anonim ***** válasza:
na, ezt nem kéne.
2011. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
"egy kis pizsi gatyában meg egy toppban :D sőt valamikor melegem is van." Hát akkor néha még az is sok.. XD
2011. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mázlista!

legalább addig nem fázol, míg otthon vagy :D én cserélnék veled! bár én beérném 25 fokkal is...

egyébként meg szintén fázós vok, mélyen együttérzek veled.

én megoldást még nem találtam. az alkohol átmenetileg képes átmelegíteni. h aztán még jobban fázzak :P

a tornázástól ne várj csodát, edzés után kb. 2 órával újra fázni kezdesz, és nem hiszem, h két óránként van időd egy órás gyúrásra...

d ettől még éppen tornázz, azért a két óráért is megéri.

javaslom még, h válts infraszauna-bérletet és hetente többször izzadj egy jót! részemről eddig ez a legtutibb megoldás.

2012. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!