Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van benne igazság? (ufó...

Van benne igazság? (ufó hajtómű? )

Figyelt kérdés
Http://www.evg-ars.Narod.Ru/
2009. máj. 20. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
orszul van de aképek a lényegek mindegyik "menöt" nézzétek meg!
2009. máj. 20. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Van angol leírás is csak meg kell találni. Igaz csak átfutottam, de úgy vettem észre, hogy kell hozzá levegő(ábrák meg a szöveg is ezt sugallja) tehát ha UFO alatt földönkívüli járművet értjük ami az űrben is tud menni akkor nem hinném, hogy ez lenne az :)
2009. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak sima földi fizika.

Lehet csak elméleti szinten működnek.

Nagyon sok olyan dolog van amit még nem láttunk és még is létezik...

2009. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A leírás is mondja, hogy ezt egy ürge találta fel, Viktor Schauberger.
2009. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A képek rajtolt ábrák, rajzolni pedig bármit lehet. Az "eredeti" képekről ordít a photoshop. Valószínűleg kamu.
2009. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Ez a Schauberger-meghajtás, úgy tűnik, ez az, amiről Egely György írkál. Egely elméleteit Orosz László nyilvános előadás keretében megcáfolta a szkeptikus konferencián, megnézhető itt:


keresd:

"Áltudományos mechanika - Dr. Orosz László előadása" a video.google.com-on

2009. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat először is

őőő azért olyan elgondolkoztató az egész, jó mondjuk mindegy hogy ufo vagy nem.azért mintha lenne benne igazság

2009. máj. 27. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az a kérdés, amit a világon a legegyszerűbb eldönteni: Építeni kell egyet és ha repül, akkor igaz, ha nem, akkor nem. Az, hogy ilyet máig nem csináltak, bár megvan a részletes tervrajza, nekem azt valószínűsíti, hogy nem működik.
2009. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az, hogy ilyet máig nem csináltak, bár megvan a részletes tervrajza, nekem azt valószínűsíti, hogy nem működik."


Többféle elven működő korong alakú repülőeszközt építettek már. Mindegyik instabil volt és említésre sem méltó menettulajdonságokkal rendelkezett, nagy teljesítményigény mellett. Konkrétan _tudjuk_, hogy nem érdemes ilyen repülőket építeni, mert rosszak.

2009. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az ábra alapján úgy látom, hogy csak egyzserűe egy olyan levegővel működő hajtómű, ami működése közben forgásba hozza magát a szerkezetet.
2009. jún. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!