Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha nem eszem elég rendes...

Ha nem eszem elég rendes ételt, ez által vitamin hiány alakul ki, akkor lehetséges az, hogy nem nő meg akkorára például az ember válla, mint rendes étkezés következtében?

Figyelt kérdés

tehát konkrétan a kérdésem az lenne, hogyha nem eszem elég rendesen kicsit " visszamaradott" leszek? tehát nagyobb vállam lehetne, nagyobb csípőm, magasabb lehetnék stb.

és ha igen 17 éves korom után van kilátás ennek megfordítására? Tehát van e még időm " kiteljesedni" ?


2011. dec. 31. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Atyaég...
2011. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem...
2011. dec. 31. 21:47
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát ez az! Viccnek nem jó, ha komolyan kérdezed, akkor kétségbe ejtően üres lehet ott belül.


Igen, ha nem táplálkozol rendesen, akkor akár meg is halhatsz. Ha rendesen eszel, akkor is, csak később.

2011. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
félre értés ne essék. én nem azt mondom hogy ilyen gnóm leszek, hanem azt, hogy mondjuk egy lány nem lesz 170 centi hanem csak 168 a helytelen étkezés következtében
2011. dec. 31. 22:28
 5/20 A kérdező kommentje:
mivel a szervezet a továbbfejlődéshez nem tud miből építkezni..
2011. dec. 31. 22:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A magasságot a genetika határozza meg, és igen, befolyásolHATja a táplálkozás is. 17 éves korod után már nem fogsz nőni, bármit eszel. Max. hízol.
2011. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A magasság a növekedési zónák bezáródásáig nőhet. A te korodban már alig van rá esély.
2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, de sokkal súlyosabb gondjaid is lesznek. Nem csak kisebb leszel, de egy csomó szerved gyengébb felépítésű és rosszabbul működik majd.


Egy bizonyos kor fölött pedig lezárulnak a csöves csontok végei, és onnan kezdve max. pár cm-t tudsz hosszában növekedni. A puha részeid (orrod, füled) még nőhetnek tovább, és persze tetszés szerint hízhatsz.

2012. jan. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak a magasságot befolyásolja, a váll, mellkas, csípő szélességét nem.

Ahhoz, hogy befolyásolja, nagyon durván kell éhezni, kb., mint Afrikában, Ázsia egyes részein.

De a magasságra kihat egy kevésbé durva, ámde hosszútávú éhezés is szerintem.

2012. jan. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: a kérdező nem keveset eszik, hanem nem megfelelő az összetétele szerinte a táplálkozásának.
2012. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!