Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Színész/szinkronszínész...

Színész/szinkronszínész szeretnék lenni, milyen lépéseket ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves vagyok és 8.-os.

Szinkronszínész szeretnék lenni, de nagyon.

Tanulmányi átlagaim nem túl fényesek :D (2-esek)

Azt már eldöntöttem hogy nem színészeti' iskolába megyek.

De hallottam olyan hogy valaki csak tanfolyamot végzett el szinkronszínészethez. Nem baj ha fizetős, nem tudtok olyan tanfolyamot ami 2012 szeptemberében indul, délutános, vagy estis (ha van olyan) legyen.

És még meg akartam kérdezni hogy hogyha elvégeztem a tanfolyamot, vagy mi, akkor hogyan lehetne bekerülni az ANIMAX-hoz, mint szinkronszínész?


2012. jan. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ehhez kicsit több kell mint pénz.
2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom ... :/
2012. jan. 3. 14:10
 3/3 anonim válasza:
Ha színész akarsz lenni,nem nézik a jegyeidet,de a lényeg,hogy az érettségi legyen meg. Kifejezetten szinkronszínész képzés nem nagyon van,de pl.a Shakespeare színiakadémiában 2.évtől fel lehet venni a szinkronszínész szakot. Hogy az ANIMAX-hoz hogyan kerülhetsz be,azt nem tudom.
2012. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!