Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen az Orvos-közgazdász...

Milyen az Orvos-közgazdász szak? Oda már egy orvosi diplomával rendelkező emberek jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:45
 1/2 delusion ***** válasza:

Hát én valamikor még egész tájékozottnak tartottam magam a szakokkal kapcsolatban, de erről most hallok életemben először. :O


Mondjuk nem meglepő, mert mesterképzés.


BCE: "1. Orvos vagy gyógyszerész végzettséget igazoló egyetemi oklevél, egyéb egyetemi szintű diploma esetén a dékánhoz benyújtott kérelem alapján történhet a beiskolázás."


ME: "4. A felvétel feltételeként: Orvos oklevéllel rendelkezık vehetnek részt a képzésben"


SZTE: "A jelentkezés feltétele:

orvos oklevéllel rendelkezők jelentkezhetnek"


SZE: "Jelentkezési feltételek: orvos oklevél."


Nem nagyon tudom, hogy mennyire indítanak államilag támogatott képzést belőle, mert az állami féléveket az orvostanhallgatók jó eséllyel ellövik képzésük során.

Viszont ez a képzés már abszolút gazdasági képzés.

2012. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. jan. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!