Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy hívják a bezárt végű kampót?

Hogy hívják a bezárt végű kampót?

Figyelt kérdés

Nem jut eszembe,hogy hívják a bezárt végű kampót...

Valaki megmondaná?


2012. jan. 13. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A karabiner zárra gondolsz?
2012. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyenre: [link]
2012. jan. 13. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
hurok?
2012. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az!

Köszönöm!

nem akart eszembe jutni :D

2012. jan. 13. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Ilyen mágnes kellene, csak a végén olyan hurok legyen. Hogy érdemes keresni?

Vagy nincs olyan? Mert nekem kültéri vezeték fogatásához kellene,hogy ne kelljen összefurkálni a vasgerendát. Azt meg külön megcsináltatni több mint a mágnes, ebből meg kiesik. Nem tudom hogy, talán a szél fújja ki.

2012. jan. 13. 21:32
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

A link lemaradt.

2012. jan. 13. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Öntapadó kábelrögzítőről még nem hallottál?

[link]

2012. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De,csak nem jó. Nem elég erős, nem elég nagy. Meg a ragasztó nem sokat bír. Az az öntapadó réteg. 10 éve van ilyen mágneses technikával felrakva egy darab, és az még mindig stabilan áll. Csak most én még szeretném elvinni 20 méterrel távolabbra a vezetéket. A gerendát nem akarom összefurkálni, máshol meg nem tudom,a földbe azért nem mert elég nagy gépek járkálnak,úgyhogy egy nyitott,20 méteres szín végébe kéne elvinni az elejéről három vezetéket. Sima villanynak kéne,mert a kert nincs bevilágíva. Három reflektorral elég lenne, de a levegőbe csak ne csüngjön. Ezek pont jók lennének, ha nem csúsznának ki belőle, és egy százasért csinálnának olyan kampót, ami nekem kéne.
2012. jan. 13. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!