Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy hol tart (kb. hány %-ot...

Hogy hol tart (kb. hány %-ot tett meg, vagy hány millió/milliárd km-t) a New Horizons amerikai űrszonda a Plútóhoz vezető útján?

Figyelt kérdés
Vagy van valami hír erről? Érdekelne, ugyanis én még nem hallottam, de úgy gondolom, sok szem - többet lát!
2012. jan. 27. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

"In 2006, NASA dispatched an ambassador to the planetary frontier. The New Horizons spacecraft is now halfway between Earth and Pluto, on approach for a dramatic flight past the icy planet and its moons in July 2015."

[link]


Itt azt írják, hogy 2006-ban indították és 2015-ben ér oda. Szóval most kb. 2/3 útnál jár.

Ja bocs, most találtam ezt, magyarul is:

[link]

2012. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia !

Távolság: Időpont:

---------------------------------------------------

1. milliárd km. 2007.Ápril 3.

2. milliárd km. 2008.Nov 23.

3. milliárd km. 2010.Okt 24.

4. milliárd km. 2012.Nov 9.

5. milliárd km. 2014.Dec 28.


[link] ( itt megtalálod a oldalt ahol percre pontosan nyomon követheted a szondát...)

keresd meg ott van DDDD Szevasz,.

2012. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!