Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segítség kombinatorikában? (L/16)

Segítség kombinatorikában? (L/16)

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni kombinatorikában?


Nem vagyok hülye matekból, égig 4-es 5-öseim voltak, de ez a kombinatorika valahogy nem megy...

Nem tudná nekem valaki elmagyarázni, vagy segíteni benne? Nemsoká dolgozatot íratnak majd belőle...


Ha jelentkezik valaki, előre is nagyon köszönöm!!


2012. jan. 31. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Valaki biztos tudna. Az ismerőseid között nincs jó matekos, akit megkérdezhetnél? Fiatal egyetemista vagy valami hasonló. Esetleg magántanárt is kereshetsz, bár az drága.


Itt GyK-n csak ennél konkrétabb kérdésekre tudunk/akarunk válaszolni. "A magyarázd el a kombinatorikát!" kérés itt olyan, mintha azt mondanád, hogy írj egy könyvet direkt nekem, amiben az van benne ami nekem kell, úgy hogy én is értsem. Csak közben nem ismerünk téged, hogy hogyan gondolkozol, miért akadtál el pont itt; se a tananyagot, amit le kéne írni, se azt, hogy mit tanultál korábban matekból, mire építkezhetünk.


Szóval ha itt jelentkezik valaki erre a kérdésre, azt nem a matematika osztályzatod, hanem a feneked érdekli, különösen hogy nemet és kort is írtál.

2012. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
msn címemet küldtem privátban, meglátom majd mit tehetek ^^
2012. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

előző vagyok:

nem kifejezetten a popsija érdekel, csak szimplán tudok matekul, és nem tűnik túl fárasztó feladatnak elmagyarázni a kombinatorikát.. legalábbis így elsőre :D

2012. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te tudod... Hajrá!
2012. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj privátot! Nekem a kombinatorika a kedvenc területem, szivesen segítek.
2012. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első: Van abban valami, amit mondasz, hogy ez így elég hülye kérdés volt, meg nem itt kéne keresni valakit, de a családunkban mindenki humán-beállítottságú, és az egyetlen ismerősöm, aki amúgy mindig segít a matekban, most ösztöndíjjal Hollandiában van...:S
2012. febr. 3. 17:06
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: Sajnálom, de már későm olvastam a válaszodat, és próbáltam mindenféle "szakirodalmakból" kiokosodni.:) Majd meglátjuk, hogy ment... ^^


A többieknek meg köszönöm a sok kedvességet/segítséget!

2012. febr. 3. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld. Ha valahonnan összeokoskodtad, az jó. Ha máskor kell segítség, nyugodtan írj.
2012. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nyuhúúúú. tudom h nem nagy dolog, de ha esetleg valakit érdekel, 4-es lett a dogám ^^ Szóval annyira ne vagyok reménytelen.
2012. febr. 12. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratula! Azt azonban senki sem gondolta rólad (legfeljebb te magadról), hogy reménytelen lennél :)
2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!