Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Azok akik most írtak felvételi...

Azok akik most írtak felvételit, és BUDAPESTEN egy jobb suliba akarnának jelentkezni! Hány pontot írtatok?

Figyelt kérdés

Központi magyar és matek, tehetséggondozóból is magyar és matek is érdekelne!!

Írjátok oda kik vagytok, nemeteket, ja, és hogy melyik suliba szeretnétek menni!! Köszönöööm!! :)


2012. febr. 12. 16:53
 1/6 anonim válasza:

A központi magyarja 37pont, matekja 34pont. A Szent Lászlóba szeretnék menni.

A tehetséggondozó magyarja 31pont, matekja 22pont. A Karinthyba kell, de ennyivel nem vesznek föl ennyivel... De végül is mindegy mert a Szent Lászlóba szeretnék menni. :)

2012. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezek a sulik (Szent László, Karinthy) hanyadik kerületben vannak? :)
2012. febr. 14. 21:20
 3/6 anonim válasza:
A Szent László a X.-ben a Karinthy a VIII.-ban.
2012. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Magyar 32 Matek 28 tehetséggondozóval szerintetek felvesznek egy Karinthyba vagy Eötvösbe?:)
2012. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyik ismerösőm az Eötvösbe jár.Ő 98pontos tehetséggondozóval jutott be az Eötvösbe.De Szerintem fel fognak venni mert idén nehéz volt a felvételi.Ha a Városmajort megjelölted oda már tuti behivnak.
2012. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy elég gyatra matekot (25 p) írtam, de hál' istennek a magyar elég jól sikerült (45 p).

És így sikerült bekerülnöm az Apiba! :D

2012. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!