Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meglehet venni egy felhőt?

Meglehet venni egy felhőt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A felhő a légkörben lebegő apró vízcseppek és/vagy jégkristályok halmaza. A talaj közelében lévő formája a köd.


Szerintem elég nagy pazarlás lenne megvenni egy felhőt, ugyanis idővel "köddé válik", "megsemmisül".

2012. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 tetro ***** válasza:
88%
Igen. Késő augusztusban szoktam néha árulni. Mérettől függően 50-200e Ft az áruk. Kapsz róla tőlem adásvételi szerződést is.
2012. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ööö... Számítási felhőre gondolsz?
2012. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hé tetro, társuljunk!


Én a december-február közötti felhőket árulom Budapest fölött.


Esetleg fogjunk össze! Több embert tudnánk bepa... úgyértem, kiszolgálni :)

2012. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én május-június körül tudok gyönyörű felhőket ajánlani, ha kell fotógaranciával. Viszont ezekből kevesebb van, úgy hogy nyilván valamivel drágábban kell adnom őket, de beszélhetünk kedvezményekről.
2012. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 tetro ***** válasza:
Én tudok még a Plutón föld területet, és szellemvilágbeli nyaraló házakat lélektenger parton, ha érdekel valakit...
2012. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mennyivel korábban vesztek fel rendelést? Esetleg ha most megrendelek kettőt a közepes méretű április végi felhőkből, kapok valami kedvezményt? Ja, és van hozzájuk használati?
2012. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, nem lehettek ennyire kispályások. :D

Én GPS nyomkövetővel felszerelt felhőket árulok magas minőségben, ha most megrendeli, ajándékba kap egy GPS készüléket melyel bárhol és bármikor követni tudja felhőjét, most mindössze csak 1.5 millió Ft-ért. Amennyiben most hívja ügynökségünket megajándékozzuk egy exlúzív ajándékkal.


***Reklám után kiderül, azonnal folytatjuk, maradjon velünk ***


Én GPS nyomkövetővel felszerelt felhőket árulok magas minőségben, ha most megrendeli, ajándékba kap egy GPS készüléket melyel bárhol és bármikor követni tudja felhőjét, most mindössze csak 1.5 millió Ft-ért. Amennyiben most hívja ügynökségünket megajándékozzuk egy exlúzív ajándékkal. Ha most megrendeli a GPS nyomkövetővel felszerelt felhőnket akkor exlúzív ajándékként kap tőlünk egy SuperD900-56SD-1000 Felhőszemüveget melyel bármikor megtekintheti felhőjét! Vásároljon Ön is nálam.

Ne feledje; 1 GPS nyokövetővel felszerelt felhő, 1 GPS készülék, és 1 exlúzív SuperD900-56SD-1000 Felhőszemüveg, most mindössze csak 1.5 millió Ft-ért!

:D :P

2012. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Na és kedves felhőárusok, légkörfoglalási engedélye kinek van? Lehet tejelni 10%-ot, és akkor félrenézek.


(Légkörügyi hivatalnok)

2012. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem van néhány exportból visszamaradt, jó állapotú hófelhőm. A ház felett köröznek, féláron elvihetők.

(Ugyanott hógolyó igény szerinti méretben kapható.)

2012. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!