Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Beteljesíthetném az álmomat?...

Beteljesíthetném az álmomat? ( L E N T )

Figyelt kérdés
Üdv! Én egy tizenkétéves fiú vagyok, és a napokban sokszor arra gondolok, hogy mi lesz, ha bekövetkezik végleg a világ vége!? Akár egy durvább természeti katasztrófa ( áradások, nagy földrengések..satöbbi ). Nos, itt most arról lenne szó, hogy sokszor eljutok arra a pontra, hogy.: ,, Igen, én szeretnék lenni az az ember, aki megmenti az emberiséget, és mindenki életben marad! " Erre lehet nem lesz lehetőségem, de az az álmom, hogy megmentsek mindenkit, és hogy ne halljon meg senki SEM... Így hát, arra gondoltam, hogyha lenne rá lehetőségem, profi ötleteket tudhatnék kitalálni, mert kreatív tudok lenni, ha akarok, az ötleteken még gondolkodom, hogy mivel lehetne megmenteni az embereket, hogy ne halljanak meg katasztrófáktól!? Szeretnék értelmes válaszokat kapni, nagyon komolyan veszem ezt a dolgot, és jól végezném a munkámat.

2012. febr. 26. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Semmivel.


Hogyan állítasz meg egy zuhanó meteort? :D Visszaütöd, Superman-style?


Állj a földön, és ne ilyenekbe élj, hanem olyat próbálj ki- vagy feltalálni, aminek valóban van értelme, és szebbé teszi (vagy jobbá, vagy mindkettő) a világot.

2012. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> mivel lehetne megmenteni az embereket, hogy ne halljanak

> meg katasztrófáktól!?

12 évesen nem sok mindent tudsz tenni. Úgy értem nem mehetsz önkéntesnek mondjuk homokzsákot rámolni egy árvízhez.

Ha erős a géped futtass BOINC projekteket.

[link]

[link]

Én ezt a projektet ajánlanám:

[link]

Ez egy olyan projekt, aminek több alprojektje van. Van mindenféle gyógyszerkutatás, rákkutatás, nanotechnológiás víztisztító berendezés szimulációja... Ezek közül amiket én ajánlanék:

- Computing for Clean Water: 6-8 órás munkacsomagok, ellenőrzőpontok 2-4 percenként

- Help Cure Muscular Dystrophy: 6-8 órás munkacsomagok, ellenőrzőpontok 1-2 percenként

- Help Conquer Cancer: 3-4 órás munkacsomagok, ellenőrzőpontok 10-15 percenként

Aztán a fene tudja hogy mennyi értelme, gyakorlati haszna van ezeknek, de az önérzetednek jót tesz, az biztos.

2012. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha más mondja meg, hogy mit kell tenned, akkor nem is találod ki, hogy mentsd meg.

Mellesleg nem lehet megmenteni, nem fog mindenki meghalni, de a nagy része igen, ennek így kell lennie. Az emberiségre olykor ráfér egy kis metszés, ugyanolyan hasznos, mint egy növény esetében. Ha pont mi is meghalunk, akkor ez van, más egyszer ígyis-úgyis vége.

2012. febr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó dolog hogy 12 évesen tudsz "nagyban gondolkodni". Az emberiség alapvető hibája hogy erre nem képesek(lásd a kommentálók nagy részét). És ha valamit nagyon akarsz, annak meg is lesz az eredménye. Szerintem a 2012-es katasztrófa ha annak mondhatjuk erre akar rávezetni bennünket. Ha valami huzamosabb ideig nem működik jól, összeomlik.

De létrejön egy új kezdet, tele új lehetőségekkel. Ajánlom neked hogy nézz utána az eredeti maya jóslatnak, aminek persze nagy része nem feltétlenül úgy van ahogy leírták, de érdemes elolvasni.

Én se feltétlenül hiszek benne, de ahogy leírtam, ami huzamosabb ideig nem működik, összeomlik. És akár véletlen, akár nem,ez előreláthatólag 2012 végén fog bekövetkezni. Ezt viszont lehetőségként kell felfogni, és nem tragédiaként.

2012. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Imádkozz. Szívből.Az egy globális segítség. Sokakat megmentett már. Csak Isten tud megkönyörülni az emberiségen. Emberek nem tehetnek semmit ilyen nagy dologban. De egy gyermek imája nagyon fontos az Úrnál. Én is sokaknak segítettem már így. Nem mindig a megfogható dolgokat kell keresni. Az egész világot az egész világ teremtője fogja megmenteni. És jó lenne, ha mind üdvözülnénk. Ezért imádkoznunk kell egymásért. Mert a pokol is létezik. Nem a világvége a nagy durranás, hanem ami utána jön. Akik meghalnak nem mindegy, hogy hova kerülnek. Mert örökre ott lesznek.
2012. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!