Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi látható ezen a videón?

Mi látható ezen a videón?

2012. febr. 27. 16:11
 1/4 Brányi Bence ***** válasza:

Mielőtt válaszolok, muszáj feltennem egy kérdést:


Ezt most komolyan kérdezed?!


Ha ugyanis hiszel az ufók létezésében, stb., akkor irány az Ezotéria rovat, az "olyanokat" ott "gyűjtjük" (a tudományba témakörbe ugyanis az áltudomány és a hülyeség nem fér bele).


Egyéb esetben ajánlom figyelmedbe a kommentek között elchatodeoro1 nyers, de lényegre törő válaszát (az angolul nem tudóknak mondom: ez csupán a felhőről visszaverődő tükörkép).

2012. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a felhőről visszaverődő tükörkép. Erre voltam kíváncsi nem az íróniára. Köszi.
2012. febr. 28. 11:54
 3/4 Brányi Bence ***** válasza:

Bocsánat, ha ironikus voltam, de ez számomra paradoxon:

Tételezzük fel, hogy a tudományban hiszel, de nem érted, mi ez. De akkor nekem miért hiszel - ha azt mondom, hogy két nap, azt elhiszed?


Na mindegy, a lényeg, hogy nem, nincs két nap :)

(bár nekem tetszik a felvétel - attól még, hogy nem valódi, látványos és kár, hogy ilyen Magyarországon a beesési szög miatt sosem lesz).

2012. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem,természetesen nem hiszem,hogy két nap van. :D Hiszen akkor nem kérdeztem volna,hogy mi ez,hanem meg lennék róla győződve,hogy igenis napból kettő van,és hirdetném szerte a világban. :D

Sajnos angolul nem tudok,így a videó alatt lévő kommentekből nem jöttem rá mi is látható a felvételen,ezért kérdeztem,úgyhogy köszi a "fordítást".

2012. febr. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!