Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen fogalmazást írhatnék a...

Milyen fogalmazást írhatnék a félévi eredményemről? Miket írjak bele, és hogy kezdjem. Illetve fejezzem be?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek :) Holnapra kellene.. És tényleg nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá :((( Üzit is írhattok akár.

Előre is köszönöm :)



2012. márc. 4. 12:53
 1/3 anonim válasza:

"Én mindent megpróbáltam, de..."


Amúgy milyen terjedelemben kéne megírni ezt a fogalmazást? Hány éves vagy egyáltalán? Meg miféle eredmény(ek)ről beszélünk? Ma ráérek, szóval ketten összehozzuk ezt a fogalmazást, ne aggódj. :)

2012. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

középiskolás vagyok, 15 éves :) És múlt időbe kell írni, és a félévi jegyeimről.. hogy rontottam-e, milyenre számítottam :)

Eddig alkottam valamit, de még kellene írni hozzá valamit.

2012. márc. 4. 14:06
 3/3 tetris ***** válasza:

Amit bele lehet venni: mely tantárgyakból szeretnél javítani, melyek a kedvenceid, miért vagy esetleg elégedetlen magaddal, mik a terveid a jövőre nézve a tanulást illetően, szerinted igazságos volt-e az osztályozás. Egyetértesz-e a jelenlegi osztályozási rendszerrel, vagy szigorítanád azt, esetleg könnyítenéd?

Szerinted a félévi bizonyítványosztás megfelelő módja-e annak, hogy a tanulót szembesítse az eredményeivel?

Mi a véleményed arról, hogy talán nem is kéne osztályozni, csak lenne két választási lehetőség: megfelelt, nem felelt meg.

Na, nincs több ötletem.

2012. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!