Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit tervezzek, modellezzek a...

Mit tervezzek, modellezzek a Solid Edge nevű programmal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Présgépet.
2012. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pinát.
2012. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végülis az is P-vel kezdődik. Rokonfogalom.
2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"tegnap 16:15"-es hozzászóló vagyok!


Szerintem előbb egy gömböt, majd egy kockát.

Aztán egy csavart, egy sörös dobozt és egy pinát!


Pinát nem egyszerű lemodellezni Solid Edge-dzsel. De AutoCAD-ben közel lehetetlen, szóval annál könnyebb Solid Edge-dzsel. Ha csak a látványra megyünk, akkor a következőkben biztos jobb pinát lehet: Maya, 3D Studio Max, Interior...

De ha nem csak a látványra, hanem pl. a kenését is akarod modellezni, ami működik egy ilyen rendszerben, akkor ugye nem elég csak egy renderelés.

2012. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De be kell vallanom, hogy csináltam már csövezésektől kezdve rack szekrényeken át mindenfélét 3D-ben, de még pinát és söröz dobozt én se csináltam. Bár képes lennék rá, de még nem bíztak meg pont ilyennel.


De ki tudja? Lehet, hogy erre valaki ír privát üzenetet nekem, hogy megbízásos szerződéssel rajzoljak meg egy pinát valami 3D/CAD programmal. Jó pénzért mindent, de arra azért senki se számítson, hogy f@szt is fogok rajzolni.

2012. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
báááár.... 10 pina áráért lehet, hogy rajzolnék azt is.
2012. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

16:15-ös nagyon poénos akarsz lenni de én ezt inkább szánalmasnak nevezem -.-

Értelmes válaszokat várok.Ja és azt elfelejtettem,hogy nem nagyon bonyolult de több alkatrészből álló dolgot szeretnék csinálni csak nem tudom hogy mégis mit.

2012. márc. 12. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akartam poénos lenni. Tényleg ez jutott az eszembe.


És szerintem értelmesen meg is közelítettem a kérdést.


Különben meg mit akarsz? Mennyire ismered a programot? Illetve egyéb hasonlóakat?


Általában iskolában, vagy könyvből, vagy ebből-abból tanulnak az emberek. Én pl. valamit iskolában, valamit meg autodidakta módon, valamit meg vegyesen tanultam meg. A neten is sok mindent fel lehet lelni, pl. feladatokat.


A Solid Edge tudásodról semmit se tudunk. Ahogy azt se, hogy mire kell neked... és azt se, hogy vajon vannak-e és milyen szinten egyéb képzettségeid (pl. gépészet témakörben). Vagy csak unatkozol és 3D-ben szeretnél valamit rajzolgatni.


Bármi is a helyzet, gondolom a 3D-ben való modellezésedet szeretnéd elmélyíteni. Hát akkor nézz körül a szobában, ahol vagy! Mit látsz? Rajzold le! - ez a legegyszerűbb feladat, még keresni se kell.


Jé, itt egy monitor, ott egy számológép, amott egy egér, meg egy béna alakú hangszóró... utóbbi kettőt nem is egyszerű lemodellezni.


Jééé, ott egy söröz doboz, amott meg egy pina!

2012. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!