Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Optikai lencséket szeretnék...

Optikai lencséket szeretnék vásárolni fénytani kísérletekhez. Hol tudom ezeket beszerezni?

Figyelt kérdés
Online sehol sem sikerült találnom gyártókat. Elsősorban olyan partnerre volna szükségem, aki megadott paraméterekre (átmérő, gújtótávolság stb) képes legyártani különböző tipusú lencséket.

2012. márc. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával bajlódok.


Lencséket vásárolni csak úgy magába nagyon drága móka, ajánlom, hogy vaterán nézelődj és rossz, hibás optikákat vegyél, mert az azokban lévő jó üvegelemek ilyen kísérletekhez használhatóak.

2012. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom felkeresni a csillagászokat ilyen kérdéssel. Ők mindig segítő készek, pláne ha tudományos kísérletről van szó:)


[link] (itt a fórumban fognak tudni segíteni remélhetőleg)


Például ez a topic érdekelhet:

[link] /forum/viewtopic.php?f=33&t=1698



Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Találtam egy partnert aki mindent gyárt amire csak szükségünk lehet. Bár árajánlatot még nem kértem annyi bizonyos, hogy figyelemreméló a kínálatuk.


[link]

2012. márc. 18. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ügyesen reklámozol :)

grt!

2012. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!