Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol találnák a neten vers és...

Hol találnák a neten vers és prózamondó versenyre való verset vagy rövid prózát amik állatokról szólnak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl. itt:


[link]


(De szégyelld magad a "találnák" miatt!)

2012. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem helyesírás javítást kértem hanem verset meg prózát...am köszönöm a linket!ja és nem fogom szégyelleni magam!!!!!!
2012. márc. 21. 17:13
 3/7 A kérdező kommentje:
*szégelni...csak högy örülj!
2012. márc. 21. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Választ is adtam a kérdésedre, és eközben (ha már a "Tudományok" kategóriában vagyunk!) jó szándékkal felhívtam a figyelmedet egy súlyos hibára. Ha megfogadod, akkor talán még hasznát is veszed a jövőben. Ha pedig a szokványos "ez nem helyesírási fórum" közhely-szöveggel próbálsz ellentámadni, akkor nem volt értelme a nyelvtani megjegyzésemnek.
2012. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 **Coffein** válasza:

Én most nem adok linket, de mindenkinek erősen ajánlom a Romhányi verseket. Pl.: Interjú a farkassal aki állítólag megette Piroskát, A majom búcsúbeszéde emberré válása alkalmából stb. :)

Sok sikert!

Értékeld a válaszom, légyszíves. Zöld kéz ;) :D

2012. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fruzsina0000000 válasza:
Találnék
2014. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fruzsina0000000 válasza:
Nehogy félreértse nem akarom kioktatni, hisz nem vagyok helyesírási szótár, én is hibázok, ahogy más is. És bunkóság olyanokat írni hogy "szégyelld magad a találnák miatt" mert nem csak ön hibázhat.
2014. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!