Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti egy urbazisra mien novenyek...

Ti egy urbazisra mien novenyeket allatokat gombat lehetne vinni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd azt, kérdező, hogy elsős vagy és most gyakorolod az írást! 10 hiba van ebben a szerény mondatodban...


Amúgy én algát vinnék.

2012. ápr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármit fel lehet vinni, amit elbír az űrhajó.
2012. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért egy tehén kellemetlen lenne odafent... én is az algára szavazok. A Spirulina még aminosavaiban sem sokkal rosszabb, mint az állati táplálék, oxigént is termel, elvan kevés vízben, diszkrétn nyálkás... tökéletes társ. Ha nagyon hiányozna, talán még valami gombaféle, de egy csiperkét hogy termeszt az ember egy űrbázison? Vágóállatot vinni meg nem jó ötlet, csak a rendetlenség jár vele, meg etetni kell. A csirke som jó, fene tudja, milyen baja lenne tojásrakáskor (már ha képes lerakni... ehhez feltételzni kell némi mesterséges gravitációt), plusz zabálja a kálciumot. A hal is kiesett, szálkaveszély, szerintem ezt a kockázatot nem kéne vállalni. (Bár a hal jó dolog.)

Marad az alga. (De ha kísérleti okból kéne vinni, simán felvinnék két tehenet. Aztán otthagynám. Viszont "túlélési" szempontból az algára szavazok.)

2012. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!