Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudom a gitáralapokat, már...

Myácska^^ kérdése:

Tudom a gitáralapokat, már régen megtanultam, de nem tudom megjegyezni a cisz, aisz stb. hangokat hol találok róla infot neten, oldalt? Meg még a gitárkottát hangokat hol tudnám megtanulni interneten? ^^

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen mit tudsz akkor, ha a hangokról sincs fogalmad?
2012. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván minden alapot. :D
2012. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gitárkotta (tabulatúra) olvasásához még ennyi tudás sem kell, ott van, melyik húrt melyik bundnál kell lefogni.
2012. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"kedves első válaszoló"!! van fogalmam a hangokról tudom is a hangokat csak nem nagyon értek pár hangot még ami érthető mivel elég sok hang van...és elég nehéz megtanulni,ha te jobb vagy hajrá de engem nem kéne piszkálni mert pórul jársz a kérdésemre szerintem nem válaszoltál hanem kötekedtél szóval csokiii
2012. ápr. 24. 17:23
 5/6 A kérdező kommentje:

2 válaszoló na szia...

utolsó köszi,de nem a tabra gondolok van egy más féle kotta amit nehezebb olvasni én azt szeretném megtanulni...de köszi a választ :)

2012. ápr. 24. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

5vonalas kotta, világos. szerintem teljesen normálisan kérdeztem, illetve kértem, hogy írd le, hogy akkor mit tudsz? Akkordokat? Skálákat? Dalokat hallás után? Vagy kottából tanultál, csak nem érted a módosított hangokat?

Egyébként 12féle hang van, akárhogy is számolom. Nem nehéz megtanulni, de elismerem, hogy az általánosiskolás, (a középiskolás meg főleg) ének oktatás többnyire szart sem ér, mert ott nem értik meg a tanulók a lényeget. Igazából semmit nem értenek meg ott.

Egy félig kezdőt meg nehezebb "tanítani" mint egy teljes kezdőt, mivel tudni kéne, hogy mit tudsz, és mit nem.

Na de, nem próbálok meg segíteni, a végén még pórul járnék.

"csokiii"

2012. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!