Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik ezek a lények, amikről...

Mik ezek a lények, amikről olyan sokan beszélnek? Tapasztalt emberek véleményét kérném, vagy olyanokét akik hisznek ebben! "Nincsenekszellemek" kíméljenek

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat, hogy "rátapadnak" az auránkra és "leszívják" az életerőt:O Ezek is "normális" szellemek akik valaha emberek voltak de meghaltak, vagy ez valami más?
2009. jún. 21. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
"Nincsenekszellemek".
2009. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

A Tudományok rovatban mit vársz? A tudomány NEM ISMER ilyen lényeket, meg aurát meg ezeket. Ezek a vallás rovatba való kérdések. Tudományos alapokon nyugvó véleményem csatlakozva az előzőhöz az, hogy


Nincsenekszellemek.

2009. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy élek..
2009. jún. 21. 12:41
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is inkább valami ezotérikus oldalakon próbálkozz, ott összeírnak az emberek mindent.

És "nincsenekszellemek"

2009. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Szellemek igen is vannak:)
2009. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

1.: nincsenekszellemek

2.: ha olyan választ kapsz, ami nem tetszik akkor mi a f@szért hisztizel?

2009. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Mit kell oltogatni? Hívőket kérdezett, nem titeket. Ha nem tetszik, ne írjatok. Lehet nem tudta,hová írjon. Nagy ügy.

Kérdező: én hiszek ebben, és úgy tudom, ezek negatív lények, akik másik dimenzióban vannak,ezért nem látjuk őket. A depresszióval, félelemmel lehet őket bevonzani, mert ők abból élnek. Nem az életerőt szívják, hanem az energiaszintedet, és ettől még rosszabb a hangulatod, kimerült vagy lelkileg. Ezért kell rossz kedv esetén mindig arra törekedni,hogy kicsit felvidulj, és a sarkadra állj. A pozitív gondolatokat, érzelmeket nem szeretik. És akkor nem szívnak le. Én ezeket nem szellemnek nevezném, hanem simán negatív lényeknek, akiknek vagy nincs látható formájuk,vagy az előbb említett másik dimenzióban mozognak. De nem tudnak igazából bántani, csak jobban lehúznak. Félni nem kell tőlük. :)

És nem kérem a lepontozásokat, kedves előző válaszolók, és nem hívők, mert én sem pontozok le senkit. Hozzáértőket kérdezett, ha nem értetek hozzá és nem is hisztek, kíméljetek meg minket, és ne pontozzatok le senkit.

21/L

2009. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

na végre valami értelmes válasz :)) köszönöm. amúgy igazából én sem hiszek ebben, de ez érdekelt. és akkor persze rögtön én vagyok a szemétláda mert meg mertem kérdezni mi ez :))

Amúgy ez érdekes amit leírtál.. szóval akkor ők nem úgy szellemek... csak éjjel gondolkoztam ezen hogy mik lehetnek, ezért kérdeztem :)

2009. jún. 21. 14:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne pörögjél túl, eddig senki ítélt el azért mert létezel, ne tégy úgy, mintha. Feltettél egy kérdést, amire a választ is megadtad magadnak, a többiek csak megerősítik. A tudomány rovatba nem fognak ezotéria hívők benézni, ahogy én is elkerülöm az ezotéria rovatot, de benézek ide.

És ha csak egyféle választ fogadsz el, akkor javaslom, ne fórumon kérdezz, hanem írd le magadnak a kérdést egy kockás füzetbe, és írd alá a neked tetsző választ.

2009. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

a jelenség: energiavámpírok.

semmi misztikum, átlagos emberek, akik a panaszkodásukkal a te életerődet, jókedvedet szívják le, öntudatlanul. amikor beszélgetsz vele, és hazamegy, utána fáj az ember feje, és fáradt.

sajnos ismerek ilyen embert

2009. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!