Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ismeritek Mr. Emoto kutatásait...

Ismeritek Mr. Emoto kutatásait? Mi a véleményetek? Egyáltalán igaz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a vizes cuccra gondolsz szerintem nagyon érdekes. és miért ne lenne igaz?
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert manapság annyi kamu dolog van, h az embertelen.

Egyébként én is érdekesnek találom és furcsálom, h ennyiben áll a dolog, jó, tuti van azért kis titok is, de na.

2012. máj. 4. 19:14
 3/7 A kérdező kommentje:

Na például most , h böngészek a kérdések között rátaláltam a Philadelphia kísérletre.

Egyes cikkek totál tényként kezelik, máshol pedig le van írva, h egy legenda az egész, soha nem is volt ilyen kísérlet.

2012. máj. 4. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nekünk 2 könyvünk is van a dologról, de bevallom én sosem olvastam el, csak a képeket néztem meg meg alattuk a pár sort. ennek ellenére szerintem tök érdekes.

első voltam

2012. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs véleményem, mivel eddig csak fél füllel hallotam róla. Viszont úgy tudom, hogy kapott ignobel-díjat ami a nobel-díj "paródája". Többnyire a felesleges, hasztalan kutatásokért kapják az emberek, szóval nem biztos, hogy kamu.
2012. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Marhaság.
2012. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!