Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon mi volt az a vörös fény...

Vajon mi volt az a vörös fény az égen?

Figyelt kérdés
Nos, kedves barátaim, nos. Történt egyszer (kb. negyed órája), hogy elmentem bicózni. Megálltam cigizni visszafele és ilyenkor szeretem csodálni az eget. Egy vörös fényre lettem figyelmes, ami elkezdett felém jönni, megállt, balra ment, megállt, majd elkezdett pislákolni a fénye. Kb. egy percig pislákolt majd kialudt. Először azt gondoltam, hogy helikopter, de az nem száll ilyen magasra. Tehát... ti láttatok már ilyet? Valami tipp, hogy mi volt ez?

2012. jún. 2. 23:10
 1/7 anonim válasza:

ufo alap eset, (hiszek is bennük) de... nézzük más szemszögből most..

lehet hogy egy egyszerű repülőgép.

lehet hogy tényleg egy helikopter volt, csak nem érzékelted jól a távolságát

lehet hogy a katonaság kisérletezik valami új dologgal

lehet hogy valami buli volt valahol és azoknak a fényei voltak.. környékemen van egy disco és onnan fényeket szoktak vetíteni az égre néha. /vagycsak véletlen szöknek ki.../

szóval ennyi lehet.

2012. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy csak egy hullócsillag volt én is láttam már ilyet
2012. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem félsz egyedül ilyen későn?
2012. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
reptoid felderítő hajó
2012. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Kommunista szentjánosbogár.
2012. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mind lehet, kivéve a reptoidot. :D Csak azért tettem fel a kérdést, mert hátha van valakinek tapasztalata ebben és meg tudja mondani, hogy mi volt ez, még ha nem is fontos. Bár szerintem is kommunista szentjánosbogár volt. :D Hullócsillagot azért zárnám ki, mert az nem "áll le" és nem pislákol. De lehet, hogy éppen zuhant és ezért láttam úgy, hogy áll és kezdett elégni elfogyni, ezért láttam, hogy pislákol, majd elégett és ezért aludt ki. Mellesleg nem félek ilyenkor, mert van egy pár részeg aki beszól, de ha rám támadnak leverem őket, mert részeget könnyű leverni. :D
2012. jún. 3. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

De, a hullócsillag is "megállhat" - vagyis pontosan nyílegyenesen feléd zuhan - ekkor te azt látod, hogy egy helyben áll egy fénypont. Ha esetleg szétesik, akkor áthatod, hogy elmegy balra :)


De könnyedén lehetett egy helikopter is - ne hidd azt, hogy fel tudod becsülni viszonyítási alap nélkül a távolságokat :) A pislákolás meg lehet, hogy elfordul oldalra, emelkedik, vagy süllyed - ekkor kitakarja a fényt, és te máris nem látod :)

2012. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!